2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837082 بازدید | 670322 پست
آره شادن جون  ان شالله شما هم خبر بارداریتونو تو این انتقال بیاین تو تاپیک بگید همه کیف کنیم ع ...

قربونت عزیزم❤❤❤ انشاالله😊😊😊

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بچه هااااا  جواب آزمایشم مثبت شد  بتام ۲۴۰۲.۵ شد

وای عاطی جون خدارو هزار مرتبه شکر چقدر خوشحال شدم بخدا از صبح چند بار برات آیت الکرسی خوندم عزیزم...انشاءالله نصیب همه ی منتظرا🙏🙏🙏

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اودتونه؟تو میکرو اسپرمو تو تخمک تزریق می کنن

ن دومیه...بد شانس بارداری بالاتره؟؟هزینش چنده؟

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
بچه هااااا  جواب آزمایشم مثبت شد  بتام ۲۴۰۲.۵ شد

🤗🤗

مبارکه به سلامتی عزیزم و به دل خوش. دست و جیغ و هورا. ایشالا که تاپیک افتاده دوباره رو دور مثبت

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
وای عاطی جون خدارو هزار مرتبه شکر چقدر خوشحال شدم بخدا از صبح چند بار برات آیت الکرسی خوندم عزیزم... ...

و انشالله به زودی قسمت خودت مهربون. منم برای تو آیه الکرسی خوندم الهام جونی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

خانمها من‌۵ شنبه انتقال مجدددارم تقریبا یکماه میش انتقال داشتم که‌منفی شد

حالا یکی از دوستام میگه باید سه ماه بین انتقالا فاصله باشه راست میگع؟؟،

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
2738
بچه ها من میخوام عرق کاسنی بخورم هر کی ی چیزی میگه یکی میگه خوبه یکی میگه بده به نظرتون بخورم یا نه ...

عزيزم به منم گفتن ماه آإر عرق های خاکی بخورم که بچه م زردی نگیره، چون من گروه خونم o مثبت و احتمال زردی بچه م خیلی زیاد 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
خانمها من‌۵ شنبه انتقال مجدددارم تقریبا یکماه میش انتقال داشتم که‌منفی شد حالا یکی از دوستام میگه ب ...

عزيزم بستگی به وضعیت رحم داره، بعضی دکترها میگن حتماً باید 2 تا پریودی بگذره، بعضی ها هم میگن ماه بعدشم میتونی، حالا اگه دکترت اکی داده دیگه بد به دلت راه نده، اگه اشتباه نکنم خودت دوس داشتی زودتر انتقال بدی 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
بچه ها من میخوام عرق کاسنی بخورم هر کی ی چیزی میگه یکی میگه خوبه یکی میگه بده به نظرتون بخورم یا نه ...

خنکی منظورم بود 

عزيزم بستگی به وضعیت رحم داره، بعضی دکترها میگن حتماً باید 2 تا پریودی بگذره، بعضی ها هم میگن ماه بع ...

مرضی جون شما چند پری انتقال دادین؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عزيزم بستگی به وضعیت رحم داره، بعضی دکترها میگن حتماً باید 2 تا پریودی بگذره، بعضی ها هم میگن ماه بع ...

والا من خودم اینسری امیدم‌کمتره چون‌گرید شونم بی هست منتها احساس میکنم دکترا واقعاا دقتی ندارن و فقط پول میگیرن خیلی حس بدیه این همه سونو و دارو مضر 

اگر بدونم دکترم فقط بخاطر پول انتقال اینکارو میکنه 😔

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
2706