2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822187 بازدید | 669237 پست
شما روز دوازدهم انتقالم آزمایش بدی نشون میده نمیدونم چرا میگن روز 21 آز بدین، زودتر تکلیف آدم روشن ب ...

اونایی که اچ سی جی دارن میگن روز ۲۱

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
واسه تعدادش خوبه اره؟؟

نمیدونم والا اولین باره اینو میخواد استفاده کنه قبلا قرصای دیگه بهش داده بود واسه همین اینجا پرسیدم ببینم کسی تجربه داره یا نه

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این قرص ها اثرش برا هر کسی متفاوته.مثلا من شوهرم حدود یک سال کلومیفن خورد هیچ تغییری نکرد اما ...

درسته عزیزم.فقط میخواستم مطمئن شم همینه یا خارجیشم هست

عزیزم این قرص ها اثرش برا هر کسی متفاوته.مثلا من شوهرم حدود یک سال کلومیفن خورد هیچ تغییری نکرد اما ...

البته اینو به شوهرم داده دوماه بخوره بعد میکرو کنیم فکر کنم واسه تعداد باشه

2728

بچه ها.من از وقتی پروژسترون میزنم یعنی از قبل از انتقالم دل دردای پریودی داشتم.تا امروز ظهر.دلستم با تلفن حرف میزدم دراز کشیده بودم.یهو بلند شدم نشستم دل و کمرم خیلی شدید درد گرفت.روزی دوتا آمپول پروژسترون الان میزنم.اما اون لحظه سریع یه دونه شیاف فرتیژست گذاشتم و دراز کشیدم و حدود سه ساعتی خوابم برد.وقتی بیدار شدم دل درد ندارم یا اگه دارم خیلی خیلی خیلی کمتر از قبلنه.بنظرتون طبیعیه؟کار بدی کردم شیاف گذاشتم؟

روز ۴ انتقالمه

@زینبی_بابا    

شما روز دوازدهم انتقالم آزمایش بدی نشون میده نمیدونم چرا میگن روز 21 آز بدین، زودتر تکلیف آدم روشن ب ...

منم بی بی زدم میخوام فردا برم که مطمئن بشم.....انتظار یه روزش هم سخته چه برسه 21 روز

2740
منم طبیعی زایمان میکنم الهامی جون از بس بدگفتن از زایمان طبیعی میترسم نتونم تحمل کنم باید رو ذهنم کا ...

ان شالله بخیر خوشی گلم حرف هر کسی رو گوش نده زایمان تا زایمان داریم یکی راحت بدنیا میاره یکی سخت توکلت بخدا باشه گلم 🌸

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸