2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820688 بازدید | 669186 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من خیلی داغونم از امروز صبح خیلی هم ورم کردم و هرروز چاقتر از دیروزم چه کنم واقعا؟

عزیزم اصلا غصه نخور، نهایت زیر نظر کارشناس تغذیه برو

پریود بشی خیلی بهتر هم میشی 

ولی حس میکنم کم خونی گرفتی و پف داری نه چاقی، چون کم خونی هم باعث اضافه وزن میشه تو مراحل اولیه 

2731
2740
سلام خانومم امروز تو مهر پیش دکتر کتابی انتقال داشت برای سومین بار دکتر گفته جنین ها گرید b هستن&n ...

سلام بله گرید بی کاملا عالی هست و تعداد خیلی زیادی باردار شدن و بچه هاشون سالم دنیا اومدن

ان شاالله شما هم همین دفعه نتیجه میگیرید 

خیلی کم گلم  مخصوص خانم ها بگیر، گرونه ولی خوب یکبار مصرف نیست تا مدتها میشه استفاده کرد و کند ...

متشکرم عزیزم از راهنماییتون 🌹🌹🌹

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
عزیزم ان شاالله که دیگه دفعه آخر هست  آره گلم روز انتقال داری مرخص میشی یه برگه میدن راهنمای ش ...

فداتشم عزیز دلم ممنونم ، آزها رو دادم قربونت ، غلظت خون داشتم فقط که دکتر خون برام آنوکسان تجویز کرد حالا ان شاالله ایندفعه انتقال بدم باید بزنم ببینیم چی میشه ، توکل بخدا ، حتما اون برگه رو هم میخونم ان شاالله😘😘

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2706