2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818766 بازدید | 669097 پست
گفت بهم زمان بده خونوادم پولمو جور کنن بدن که گفتم من نمیتونم اینجا زندگی کنم همه چیمو میفروشم یه جا ...

راستی مونا جون، از بس حرصم از خونواده همسرت در اومده بود فراموش کردم بگم اگر یک جنین مثلا بر اثر مشکل ژن سقط شده قرار نیست بقیه شون هم این جور باشم، تازه من هنوز به سقط جنین دومت مشکوکم چون براثر فشار عصبی بوده که باعث انقباض شده تو اون شرایط

حتی بررسی ژنتیکی هم نیاز نداری عزیزم، اون وقتی لازم میشه که یه جنین مشکل دار تا هفته 12 و حتی بالاتر رشد کنه

ان شاالله به زودی دلت شاد میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر دوست دارم برم میکرو کنم اما شرایطش رو ندارم اولا که با مادرشوهرم تو یه خونه ایم ..طبقه بالا ...

نه عزیزم اصلا نگران پله و استراحت نباش اصلا نیاز نیست 

فقط کافیه پله ها رو یواش بری همین

گلم منم هر روز اون دو هفته انتقال سرکار میرفتم 20 تا پله داشت، تازه گاهی برمیگشتم میرفتم خونه مامانم اونجا هم 40 تا پله 

استراحت هم خیلیا نداشتیم و + شدیم، راستش اصلا ربطی نداره، فقط نباید نزدیکی کرد و بلند کردن وسیله سنگین نباید انجام داد خیالت راحت

البته اگر حس می کنی دخالت و اینا هست اون بحثش جداست، حتما اول شده جای دیگه اجاره برید بعد اقدام کنین چون همسایه بودن با خانوداه شوهر حتی اگر خوب باشن هم سخته 

2728
سلام بچه ها. من برای انتقالم مربای به درست کنم هل بندازم توش عب نداره آخه هل گرمه.. یا خام بخورم یا ...

نه بابا مشکلی نیست راحت باش هل بریز

اصلا قرار نیست بعد از انتقال فقط گرمی یا سردی خورده بشه

همه چیز در حد تعادل

فقط جگر، دمنوش زعفران و یک لیوان بزرگ آب زرشک خوب نیست 😉😉😉😉

دوستان من یه بار ای یو ای کردم منفی شد ...دیگه نرفتم ادامه بدم میخوام مستقیم میکرو کنم بنظرتون خوبه؟ ...

عزیزم حتما یه جای خوب ادامه بده و گرنه درمان نکردن بهتر از هدر دادن ذخیره تخمدانت هست 

نمیخوام بترسی ولی خداییش مگه جونمون رو از سر راه آوردیم که بدون بررسی جامع و کامل درمان کنیم و با ایشالا ماشالا جلو بریم... 

خانوما رویان بهتره یا ابن سینا تو تهران از لحاظ خدمات رسلنی جوابدهی اینکه واسه آدم وقت بزارن به آدم ...

عزیزم من هر دو جا رو رفتم، خودت باید انتخاب کنی 

از لحاظ امکانات هر دو یکی هستن

فقط الان تو این یک ماه اخیر داروخانه ابن سینا تکمیل تر هست چون تمام داروها رو فعلا داره و فقط هم به بیمارای خودش میده

2738
عزیزم من هر دو جا رو رفتم، خودت باید انتخاب کنی  از لحاظ امکانات هر دو یکی هستن فقط الان تو ا ...

خب پس مهم داروهاست که آدم علاف نشه واسه دارو ولی نمی دونم زینبی جون هنوز دودلم که دکترمو عوض کنم چون این دکتر تو گیلان یکی از دکترایی که حرف اولو میزنه واینکه واسه آدم وقت میزاره ولی خب چون اولین بار میکروم نگرفت وهیچ جنینیم فریز واسم نموند دودل شدم یه دلمم میگه شاید قسمت نبود ربطی به دکتر نداره

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2706