2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6826455 بازدید | 669466 پست
عزیزم چسبندگی بر اثر آندومتریوز یا سابقه جراحی؟  اگر آندومتریوز منظورته، تومور مارکر ها رو آزم ...

چسبندگي بر اثر اندومتريوز داشتم ازمايش تومور مارکر ها چيه عزيزم ؟ چ ازمايشي هست ؟

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت بهم زمان بده خونوادم پولمو جور کنن بدن که گفتم من نمیتونم اینجا زندگی کنم همه چیمو میفروشم یه جا ...

کاری بهدهیچی ندارم😭😭😭😭

فقط خوشحالم در کنار شوهرتی خیلی نگرانت بودم....انشاله مرد زندگیت براه بشه 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
نه دیگه در اون حد  اگر مثل بارداری طبیعی بودم که میرفتم سر کار چون سرکلاژ کردم سیکلوژست دارم، ...

سرکلاژ رو دخترخاله من که طبیعی باردار شد هم انجام داد مهربونم. واسه همین میگم الان کاملا مثل بارداری طبیعی ها هستی. الهی شکر. ایشالله خدا همه چیز رو بهترینش رو برات رقم بزنه به حرمت دل مهربونت

2731
عزیزم چسبندگی بر اثر آندومتریوز یا سابقه جراحی؟  اگر آندومتریوز منظورته، تومور مارکر ها رو آزم ...

اينم عکس سنو 

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
مگ درخته ک بری بکاری😁😁😁 منم ۲۶سالمه و شوهرم ۳۱ مشکل از شوهرم بود و امسال برا اولین بار میکرو کرد ...

خداروشکر دوست دارم برم میکرو کنم اما شرایطش رو ندارم اولا که با مادرشوهرم تو یه خونه ایم ..طبقه بالای مادرشوهرم می شینیم پله زیاد داریم من هرکاری کنم دور و برم میفهمند همه دو روز نرم پایین میگه چرا نیومدی ..نیاز به استراحت دارم از اونجایی ک نمیخوام کسی بفهمه کسی هم نیست کارام بکنه خیلی سخته شرایطم 

یه مشت فوضول دوربرم جمع شدند بخاطر اونا نمیتونم برم میکرو کنم

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  

سلام بچه ها. من برای انتقالم مربای به درست کنم هل بندازم توش عب نداره آخه هل گرمه.. یا خام بخورم یا کمپوت درست کنم؟؟ لوبیا سبز خوبه بخورم بعد انتقال؟؟ سیب زمینی آب‌پز بخورم یا نخورم یکی میگی بخور نشاسته داره یکی میگه نفخ داره نخور.. چیکار کنم من

2740
مگ درخته ک بری بکاری😁😁😁 منم ۲۶سالمه و شوهرم ۳۱ مشکل از شوهرم بود و امسال برا اولین بار میکرو کرد ...

شما چه قدر هزینه ت شد؟

دوستان من یه بار ای یو ای کردم منفی شد ...دیگه نرفتم ادامه بدم میخوام مستقیم میکرو کنم بنظرتون خوبه؟ 

درضمن قبلا دوبار سقط پنج هفته داشتم که دکترم گفت لازم نیست بری ازمایش بدی ولی خودم نگرانم بنظرتون این ازمایش ها قبل از میکرو لازمه؟

سلام زینب مهربونم ،واقعا از لطف بیکران و محبت و توجهت هرچی بگم کم گقتم ، همچنین سایر دوستان عزیزم ❤️ ...

عزیزم اتفاقا این تاپیک جای همین حرفاست. حرفایی که نمی تونیم به هیچکس بزنیم و فقط میتونیم با آدمایی در میون بزاریم که باهاشون درد مشترک داریم.

خیلی خوشحالم که برگشتی خونه. مطمئنم همه ی این اتفاقات یه حکمتی داشته. اولیش اینکه مادر شوهر و پدر شوهرت خودشونو به پسرشون نشون دادند دومیش اینکه باعث شد همسرت رضایت بده که خونتونو عوض کنید و ...

الانم مطمئنم بقیه ی جنینات سالم هستند و هر موقع انتقال بدی به امید خدا موفق میشی

خانوما رویان بهتره یا ابن سینا تو تهران از لحاظ خدمات رسلنی جوابدهی اینکه واسه آدم وقت بزارن به آدم اهمیت بدن هزینه هاشون چطوریه؟

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
پارسال تک قلو من بود دهدهزار روز ۱۴ ام. خدا رو چه دیدی شاید ، دو تا شدن.

مرجانو جان بعد بارداريتون چي شد؟!

من امروز از آزمايشگاه پرسيدم گفت نبايد بتا رو با كس ديگه مقايسه كني گفت رنج ها فرق داره بدنها فرق داره مهم نحوه رشد بتاست كه بايد نرمال رشد كنه

به نظرت حرفش درسته؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
مرجانو جان بعد بارداريتون چي شد؟! من امروز از آزمايشگاه پرسيدم گفت نبايد بتا رو با كس ديگه مقايسه ك ...

دختر جون تو حالا که مثبت شدی چرا اینقدر استرس داری برو حالشو ببر مثبت شدی برو جشن بگیر با شوهرت 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2706