2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820884 بازدید | 669189 پست
عزیزم مبارکت باشه، ان شااالله یه بارداری عالییی و بی دردسری داشته باشی و لذت ببری

قربونت برم مرسی انشالله قسمت خودت

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
اطرافیانم خیلی فوضولن بخدا حرصم میگیره ازشون

بیشتر طولش بدی و مثلا سن ات بره بالا فکر میکنی فضولیشون کم باشه، بسیار بیشتر و وقیح تر هم میشن، ما هم یه روزی 26 سالمون بود میگفتیم ولش کن بابا فعلا چه دوا درمونی خودش میاد، چشم باز کردیم رفتیم بالای سی! فضولی ها کم نشد که هیچ چندبرابر شد، گلم اینهارو بعضی بزرگترهای دلسوز میگفتن ولی ما به گوش نمیگرفتیم، خواهرانه گفتم خودت اسیر رفتار این و اون نکن، به امید روزی که بیای بگی مامان شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من راضیم به یه تخمک .... اما خب هم تعداد تخمک هام کمه هم متاسفانه بی کیفیت😔

مریم جون مطمئن باش که خدا کمکت میکنه اگه شده با نتیجه مثبت انتقال یا بارداری طبیعی.عزیزم تی سونوی قبل پانکچر چندتا فولی داشتی و چه سایزهایی؟

مبارک اینم بتای تپل سیمایی مامان سیمایی برای ماهم تو این خوشحالیت دعا کن ،م ب ا ر ک ه 😁😁😁😁😁😁😁😁😁🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩😍🙏🙏🙏⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩👻

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2731
منم فقط سردرد دارم همین  انشالله خدا حاجت دل همه روبده نی نی شما روهم حفظ کنه🙏

عزیزم انشاءالله شما هم آزمایشت مثبت میشه هفته بعد خیر خوش میدی برات آیت الکرسی خوندم

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2738
بیشتر طولش بدی و مثلا سن ات بره بالا فکر میکنی فضولیشون کم باشه، بسیار بیشتر و وقیح تر هم میشن، ما ه ...

اره الان همه بهم میگن هنوز سنت زیاد بالا نرفته و فلان منم از همین میترسم ..پیش خودم میگم حداقل تلاشم رو بکنم که اگه خدای نکرده نشد دلم نسوزه یا اگه شد نگم چرا زودتر نرفتم استخاره گرفتم خوب اومد این دفعه پریود بشم میرم ان شاا دنبالش..دیگران با دلسوزی هاشون فقط جلوی پیشرفت کار رو میگیرند ..برام خیلی دعا کن ان شاا همه مون سال دیگه این موقع بچه داشته باشیم

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  
عزیزم نگران نباش، شما با وجود پروژسترون که پریود نمیشی، دل درد پریودی هم میتونه علامت بارداری باشه ه ...

اخه ی نفر فکر کنم تو همین گروه بود روز یازدهم انتقالش پریود شده بود‌ واسه همین استرس گرفتم.مرسی از راهنماییت عزیزم

با کریمان کارها دشوار نیست  
مرسی روزی همه منتظرا وای نگو خیلی میترسم بخدا اخه جنینام گرید بی بودن بازم خدا هرچی بخواد اونه انشال ...

ای بابا این گرید و ول کن خدا بهت بخشیده عزیزم ...خداروشکر کن تیکر بارداری هم بزار ...هر چی مثبت بیشتر امید ما منتظرا به مادر شدن بیشتر عزیزم

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
ای بابا این گرید و ول کن خدا بهت بخشیده عزیزم ...خداروشکر کن تیکر بارداری هم بزار ...هر چی مثبت بیشت ...

فدات عزیزم مرسی انشالله دامنت سبزشه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2706