2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818323 بازدید | 669074 پست
چه فرقی باهم دارن؟؟ نزدیک ده دیقه اینا فقط سونو شکمی کرد بعد پرسیدیم واقعا دختره؟؟😁 گفت لبخندش ش ...

والا تو ایران برای سونو غربالگری هفته 11 تا 13 ان تی و استخوان بینی مهم هست و crl که به زمان انتقال بخوره و رویت یه سری اندام های داخلی و اندازه گیری FHR و بعد هم آز خون 

غربال دوم هم فقط فکر کنم آز خون کواد مارکر ها هست و سونو حاملگی عادی

اما آنومالی دوباره کلی بررسی می کنن، استخوان های بلند، FHR و خود قلب بررسی میشه در حد کلی، روده ها، مثانه، مخچه اگر اشتباه نکنم، لوب های مغزی، طول استخوان بینی و نسبتش با اندازه سر، ستون فقرات و... تو هفته 18 انجام میشه

حالا دیگه اونجا رو نمیدونم، یه کوچولو زمان بندی هاشون فرق داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بار سوم انتقال بود قبلا ای یو ای کردم چندبار خیلی داغونم ایندفعه حس مرگ دارم کل امروز خواب بودم ...

عزیزم وقتی اومدی توو این مسیر باید قوی باشی،اینجوری باشه فسقلیتم افسرده میشه و خوب رشد نمیکنه.

فک نمیکنم خواب زیاد خوب باشه،من روز هفت انتقالم.از روز چهارم پنجم میرم دانشگاه،کلاسامم از صبح تا غروبه.خسته میشم اما میدونم اگه خونه بودم مخ خودم و شوهرمو میخوردم😉😁😅

باید یه جوری سر خودتو گرم کنی،ان شاالله چند روز دیگه با جواب آزمایش مثبت میای ما رو هم خوشحال میکنی.

فقط استرادیول دارم یکی صب یکی شب... عصرم دو تا امپول پروژسترون 50...همین شیاف رو میشه ازا ...

آره گلم میشه ولی اگر گفتن همون آمپول کافیه نگران نباش 

ولی در کل خواستم بدونی روزی دو آمپول و یک شیاف 400 خطری نداره

فرتیژست هم خوبه اگر سیکلوژست نبود

2728
آره گلم میشه ولی اگر گفتن همون آمپول کافیه نگران نباش  ولی در کل خواستم بدونی روزی دو آمپول و ...

زینب جون من سه شنبه صبح امپول النوا رو زدم ولی هیچ تغییری تو بدنم حس نمی کنم مثلا درد تخمدانی چیزی ،این طبیعیه؟؟

زینب جون من آزمایش،دیابت بارداری رو ک دادم قند ناشتام۹۵بود دکتر باز برام نوشت که هفته پیش انجام دادم ...

عزیزم من از تغذیه واسه دیابت چیزی نمیدونم 

ولی میدونم عسل و شکر و... همه قند رو بالا میبرن

حتما پیش کارشناس تغذیه برو خیلی میتونه کمکت کنه

کارشناس دکتر نیست ولی اطلاعات تغذیه ایی بالا تر از پزشک داره

چون یه پزشک نهایت دو واحد تغذیه میگذرونه ولی اونها 4 سال جامع و کامل همه چی رو می گذرونن

بهارجان من منفی شدم متاسفانه فکر کنم شما تازه انتقال دادی درسته؟ انشاالله که مامان شدی😍

ای بابا،من فک کردم تازه میخوای بری آزمایش بدی،حالا مطمئنی منفیه؟یه دونه آزمایش دادی؟

من پنج شنبه گذشته انتقال داشتم،امروز روز هفتمم بود.

2738
اخه ی بار پارسال انتقال دادم از روز ۹ مثبت بی بی چک البته آخرم قلبش تشکیل نشد

من الان روز ۱۵انتقالمم، دیروز آز تیتر بتا دادم مثبت بود اما بتام ۴۹! رفتم مطب دکترم دستیاراش بهم گفتن قطعی معلوم نیس باردار باشی!شنبه هم باااید آز بدی!

اونوقت شما روز نهم بی بی چک زدی؟من روز دوازدهم زدم اونم با ترس ولرز فراوان😐😐

تا آخر دوره صبرکن توروخدا!ب تمام رفت و آمدا و تایمی ک برا این قضیه گذاشتی فکر کن! 

خــــدا امیــد من است...
من الان روز ۱۵انتقالمم، دیروز آز تیتر بتا دادم مثبت بود اما بتام ۴۹! رفتم مطب دکترم دستیاراش بهم گفت ...

عزیزم شما روز 12 بیبی چک گذاشتی نشون داد؟؟؟و اینکه جنینات چند روزه بودن؟

نگاه عزيزم من رفتم پيش دکتر نصر بهم گفت چسبندگي روده تخمدان اينا داري دکترمم که پيشش دارم ميکرو انجا ...

عزیزم چسبندگی بر اثر آندومتریوز یا سابقه جراحی؟ 

اگر آندومتریوز منظورته، تومور مارکر ها رو آزمایشش رو انجام دادی؟

@زینبی_بابا   سلام عزیزم خوبی کاکلی خوبه ؟  گلم پستت رو دیدم نوشته بودی اسپرین بعد ۲ ...

گلم تو اطلاعات دارویی نوشته تو سه ماهه سوم بارداری آسپرین گروه C هست و پریناتولوژیست هم گفت بعد از هفته 28 باید قطع بشه 

2706