2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6826144 بازدید | 669458 پست
جاداره یک شیاف 400 هم اضافه بشه اسپرین یا انوکسا هم هست؟  ولی حتما زنگ بزن بگو بهشون

فقط استرادیول دارم یکی صب یکی شب...

عصرم دو تا امپول پروژسترون 50...همین

شیاف رو میشه ازاد از داروخانه گرفت؟؟؟؟سرخود بزارم؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه این جور نیست مدلش اتفاقا خیلی جاها طب سنتی رو قبول داره ولی مطمئنم با اطلاعاتش یه جاهایی تناقض می ...

زینب جون من آزمایش،دیابت بارداری رو ک دادم قند ناشتام۹۵بود دکتر باز برام نوشت که هفته پیش انجام دادم جوابشو گرفتم قند ناشتام ۱۰۲بود که بالاست و یکساعت بعدش 176که تا ۱۸۰خوبه

و دوساعت بعد۱۷۴بود که بالاس آخرش باید۱۵۳  باشه

از طرفی من مامانم دیابت داره

تغذیمو نمیدونم چطور باید باشه درطول روز گرسنم میشه

من هرشب شیرعسل میخورم یا شیرخرما معجون هم گاهی اوقات و گاهی اوقاتم کیک و بیسکوییت و کاکائو میخورم که زیاد نمیخورم اینا زیاده روی محسوب میشه؟

دیگه نمیدونم چه پرهیزاتی کنم و چی بخورم چی نخورم و چقدر که این دوماهم بگذره قندم بالاتر نره

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2728
@زینبی_بابا     زینب جون مگه میشه تخمک کشی قبلش الدی استفاده نکنی دکتر نصر ال دی نمیده چ ...

نصر کلا زیاد دارو نمیده. نگران نباش. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
آره عزیزم. من ک آز هام همش روز ۱۴ بوده. روز ۱۶ قاعدتا دوبرابر میشه.

مرجانو جان شما جنينهات چند روزه بود؟

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2740
۵ روزه بلاست

جنين من سه روزه است يعني روز ١٤ شما ميشه ١٦ من

شما دوقلو ٣٠٠٠ من تك قلو ٣٢٠٠

خيلي برام دعا كنيد فردا تكرار بتا دارم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
گلم منم یه مقاله خوندم در گفته بود روز 10 و چند تا عدد داده بود ولی الان بگم جز استرس هیچی نیست

ان شاالله که خدا بهم صبر میده،دو روز پیش که سمانه جون گفت بیبی گذاشته یه خرده قلقلک شدم که منم بذارم،اما خودمو نگه داشتم.

چهارشنبه دیگه روز 14 ام هستش ولی امیدوارم تا پنج شنبه که تاریخ آزمایشمه دلم طاقت بیاره،هر چند به دلم بیبی چک مثبت مونده

زینب جون من آزمایش،دیابت بارداری رو ک دادم قند ناشتام۹۵بود دکتر باز برام نوشت که هفته پیش انجام دادم ...

بهترین کار اینه ک حتما تحت نظر یک متخصص تغذیه باشید شاید لازم باشه دارو بهتون بدن 

منم دیابت بارداری داشتم 

ولی اصلا سابقه این بیماری رو نه من داشتم نه خونوادم 

خودم دستگاه اندازه گیری گرفتم و روزی چند نوبت اندازه گیری می‌کردم 

بهرحال یکمی آدم اذیت میشه 

باید حواست ب نشاسته ها و قندها باشه 

طرازی بمن گفت بیخیال برنج بشو و نهایتا یک کف دست بخور برنج هیچ خاصیت تقویتی برات نداره ولی قندتو بالا میبره میگفت بیشتر گوشت و مرغ کبابی یا آب‌پز بخور 

مال من ب انسولین یا متفورمین نرسید 

ولی خب گرسنگی هم کشیدم دیگه 

وولی خدایی ب این نتیجه رسیدم چ مرض مزخرفیه ک آدم هیچی نمیتونه بخوره یعنی هرچی دلت میخواد بخوری هی باید حواست ب میزان قندش باشه 

خداروشکر با زایمانم اون بیماری هم توی بدنم از بین رفت 

2706