2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822166 بازدید | 669237 پست
مرجانو جان سلامت باشي عزيزم آخه شما دوقلو دارين من يه جنين انتقال دادم براي به جنين اكي هست؟!

آره عزیزم.

من ک آز هام همش روز ۱۴ بوده. روز ۱۶ قاعدتا دوبرابر میشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان. اومدم کمی باهاتون صحبت کنم. من این ماه تخمک اهدایی گرفتم و فریز شد. متاسفانه از 5 تخمک ...

سلام عزیزم، چقدر تعداد تخمک ها کم بوده، از طریق واسطه تخمک اهدایی گرفتی؟ واقعاً نامردیه، اینهمه پول بدی برا 5 تا تخمک، چقدر پول دادی؟ کدوم مرکز رفتی؟ 

ان شاء الله که این دو تا جنین کیفیتشون خوبه و انتقال میدن برات 

باید از دوم پريودي دارو مصرف کنی که ان شاء الله رحمت آماده انتقال بشه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2728
شما کدوم داروخونه پیدا کردی من الان دارم میگردم همه میگن نیست میتونید به من آدرس بدید؟

من از مشهد گرفتم برای همسرم ده تای اخرش بود عزیزم😓

خدایا به داده ونداده هات شکر شکر شکر مواظب همه نی نی ها باش خداجون
سلام دوستان. اومدم کمی باهاتون صحبت کنم. من این ماه تخمک اهدایی گرفتم و فریز شد. متاسفانه از 5 تخمک ...

سلام عزیزم 

خوش اومدی، اصلا نترس از همه رضایت میگیرن واسه از فریز در اومدن جنین نگران نباش 

ان شاالله که مامان میشی 

2740
منم پارسال شهریور عکس رنگی گرفتم لوله سمت چپم کامل بسته بود.۳بار دارو رو تزریق کردن دیگه خدامیدونه چ ...

برای من سریه اول اینجوری بود گفت سمت راستت یه کوچولو بستست تحمل کن بازش کنم که واقعا هم درد کشیدم و گفت باز شده ولی سریه دوم هرچی تزریق کرد نتونست منم دیگه تحمل نداشتم اونم دیگه ادامه نداد و تو گزارش نوشته بود سمت چپ بستست، در صورتیکه دکتر گفت هر دو سری سمت راستت بسته بوده کلا، چپت یه ذره باز بوده که اونم تو عکس دوم بستست، حالا من عکسو میبینم ازش مایع رد شده ها ولی خب لاپارا هم گفتن هردوش بسته شده، به نظرم عکس رنگی خیلی دقیق نیست

ولی اگه یه سمتت باز باشه حتما باردار میشی عزیزم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
فکر نکنم غربال باشه، احتمالا آنومالی اسکن هست شکمیه خیالت راحت😉😉😉😉

چه فرقی باهم دارن؟؟

نزدیک ده دیقه اینا فقط سونو شکمی کرد

بعد پرسیدیم واقعا دختره؟؟😁

گفت لبخندش شبیه دختراس🤣🤣🤣🤣دکتر سرخوشی بود کلا😅

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

سلام لطفا یه مشاوره به من بدین من سه بار میکرو انجام دادم که بار اول مثبت شد ولی سقط شد دوبار دیگه منفی شد مشکلمون هم از همسرم آزمایشش مورفولوژی صفر تا یک بود تعداد هم دو میلیون و حرکتم صفر  که دکترمون گفت جنین اهدایی بگیرن ما هم قبول کردیم ولی به اصرار من دوباره  همسرم دو ماه دارو استفاده کرد ومورفولوژیش نرمال اسپرمش شده 5 توتال مورتیلیتیش شده 15 ولی تعداد 500000 شده به نظرتون چکار کنیم جنین اهدایی بگیریم یا دوباره با تخمک و اسپرم خودمون انجام بدیم