2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822231 بازدید | 669237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بار اول مثبت شد؟چندسالتونه و مشکلتون چی بود ببخشید اینقد سوال میکنم 😊

بعد از دو بار iui منفی و سه سال رفت و آمد اولین میکرو + شدم

الان 29 سالمه

مشکل ما خیلی عجیب بود همسرم علیه اسپرم های خودش آنتی بادی می‌ساخت و تمام اسپرم ها بهم میچسبیدن

خودم هم کمی پلی کیستیک بودم و آندومتریوز گرید 2 که شد گرید 3،کلکسیون بودما

ولی دکترم میگفت فقط مشکل اسپرم هست 

2728
خب زینبی جون اگه لوله هام هیدرو بودن چی؟ هزار بارم انتقال بدم نمیگیره که😔😔😔 میخوام خیالم راحت بشه

شادن جان عزیزم به نظرم اصرار به لاپرا نداشته باش. با هر لاپرای که میکنی کلی ذخیره تخمدانت میاد پایین.  

دکترای مدرن کلا با طب سنتی مخالفن براهمین حتما اون کتابو قبول نداره

نه این جور نیست مدلش اتفاقا خیلی جاها طب سنتی رو قبول داره ولی مطمئنم با اطلاعاتش یه جاهایی تناقض میبینه که اینو میگه 

الان رسما با هم دوست شدیم که این جور شناخت دارم ازش

یا چند تا دوست پزشک دارم اونها هم طب سنتی رو رد نمی کنن ولی یه جاهایی بدون پایه و اساس حرف میزنن که والا منم قبول ندارم

خیلی مثال دارم تو این زمینه که حسابی صفحات پر میشه

فقط یک نکته اینا باید در کنار هم باشن

2740
قربونت عزیزم چقدرخوب خوب گفتی.دلم اروم شد.توکل به خدا.انشالله شماهم به ارزوهاتون برسی.

زنده باشی دختر خوب😘😘😘 توکل به خدا، درست میشه همه چی

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شادن جان عزیزم به نظرم اصرار به لاپرا نداشته باش. با هر لاپرای که میکنی کلی ذخیره تخمدانت میاد پایین ...

نه دیگه عزیزم همون فقط هیسترو رو میگم که رحممو بررسی کنن، میدونی اثرات زیاد منفی شدنه، سردرگمم هر دفعه به یه چیز گیر میدم😔

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
آره گلم آمپولا با هم فقط استرادیول چرا داد؟ دوست دارم علتشو بدونم چرا گاهی تو انتقال فرش استرادیول ...

زینب جان برعکس خودم هم کنجکاو بودم صبح رفتم....

گفتم من اندوم خوبه استرادیول بخورم میره بالا...

گفت نه حتما بخور تا رحمت اماده ی اماده بشه اصلا نگران نباش

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
معلومه یا توهم زدم؟؟

چند نفر تا حالا تو همین تاپیک این اتفاق افتاده و باردار بودن عزیزم برا همین دکتر تاکید میکنه حتما ازمایش دوم و بدین بعضیا دیر لانه گزینی میکنن🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سارا😤😤😤😤😤 بعد توقع داری با این قهرمان بازیا مادر شوهرت درکت کنه، شوهرت هم نازت رو بکشه  ا ...

اره خودم بد عادتشون کردم🙈🤭

تازگی ها فهمیدم تنبل بودن هم خوب بوده ها..چیه آدم نتونه یه جا بشینه 😒

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
@لیانا21     02188935470 شماره صدر ساختمان شماره دو

قربونت بشم سارا جون خدا خيرت بده عزيزم انشاالله هميشه سلامت باشي 😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷