2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
دیگه داغون شدم بسکه اینجوری بهم میگن.جاری 22سالشه بارداره.برادرشوهرم سرکوفت میزنه

باور کن منم زیاد ازین حرفا شنیدم بچه ام داشته باشی به یه چیز دیگت گیر میدن سعی کن اهمیت ندی جوجت مامان شادو سرحال میخوادا بخوای سر این چیزا حرص بخوری واقعا زود شکسته میشی، به خودت برس انشاالله مامان هم میشی هنوز خیلی فرصت داری

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنون.این حرف رامیزنن بدتربه قول شماازدرون خوردمیشم ومیشکنم.اخه جاری 22سالشه وبارداره برادرشوهر ...

والا تو تهران ک سن ازدواج خیلی بالا رفته 

تازه بعد از ازدواج سر و کله نازایی ها و مشکلات مربوطه پیدا میشه 

انشاله بچه های سالم و صالح داشته باشیم 

و بتونیم درست تربیت کنیم 

حق داری عزیزم، ولی از این بابت خیالت راحت آزمایش های ایمنی و انعقادی هم دادی؟ 

توکل به خدا

نه هنوز این سری برم دکتر میخوام بگم برام بنویسه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
اخه حس پریودیمم شدیده

منم روز 14 و 15 که آز دادم حس پریودی شدید داشتم 

تو رو خدا به علائم توجه نکن برو آز بده 

منم عین شما تو اون دو هفته بی علائم بودم فقط نزدیک آز مثل شما شدم، اصلا همسرم میگفت این قدر شبیه وقتایی بودم که پری میاد شک نداشته منفیه، برنامه ریخته بود بعدش بریم یه جا تا شب با هم باشیم و واسه سیکل بعد اقدام کنیم

کلا فریز و فرش فرقی نداره عزیزم ولی چون کار عقب افتاده داری، با خیال راحت بعدا انتقال بده

شماهم ای وی اف کردین؟

فریز بعد ی دوره پریود انتقال میدن؟ منظورم ماه بعدازتخمک کشی؟

باور کن منم زیاد ازین حرفا شنیدم بچه ام داشته باشی به یه چیز دیگت گیر میدن سعی کن اهمیت ندی جوجت مام ...

دقیقا هر جور باشی اونکه حرف رایگان میزنه حرفشو باز میزنه 

بیخیال مهم خودتو همسرت هستید والسلام و مسائل خصوصی شما ب هیچکس ربطی نداره

آره دیگه، چون آسپرين هم داری دیگه انوکسا لازم نیست. منم فقط آسپرين داشتم و استرادیول، سه روز قبل از ...

زینب جان الان شما اسپرین یا انوکسا داری و هر کدومو داری چجوری مصرف میکنز🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سمانه جان شماره تلفن مطب دکتر فروتن و داری؟ و چه روزهایی چه ساعتی میتونم برم بهمن حضوری دکتر هست؟🌷 ...

ببين روز هاي چهارشنبه و يكشنبه صب بهمنه من هر دفه رفتم بدون وقت رفتم توام  برو بگو كار واجب دارم با دكتر حاملم يا بگو دكتر خودش گفته خيلي وقتم كاري ندارن مگه شلوغ باشه ديگه نهايت هم ده اونجا باش ،يكشنبه طبقه پايينه ،چهارشنبه بخش اي وي افه پايين

شماهم ای وی اف کردین؟ فریز بعد ی دوره پریود انتقال میدن؟ منظورم ماه بعدازتخمک کشی؟

بله گلم منم میکرو بودم 

ولی چون هایپر شدم سه سیکل بعد رفتم برای انتقال، که سیکل لانگ داشتم و عملا شد پریود 4 بعد از پانکچر 

سلام دوستای عزیزم  امیدوارم همگی خوب و خوش و سلامت باشید یه سوال داشتم، من روز۱۳ انتقال از بت ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️برو ازمایش بده فقط اون نشون میده

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706