2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671256 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هم با مثانه پر انتقال دادید؟

بار آخر آره آخه با سونو بود البته مثانمم نیمه پر بود چون به زور رحممو پیدا کردن دکتر گفت باید قشنگ پر باشه من نمیدونستم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
ممنون عزیزدلم حق داری واقعا 😘😘میگم چیکار کنم ذخیرم بالا بره

گلم ذخیره که بالا نمیره، فقط تغذیه خوب باعث میشه تخمک ها موقع اتمام تقسیم سلولی که از دوران جنینی دلرن، اون تقسیم رو خوب انجام بدن

شما سبک زندگی سالم رو پیش بگیر حتما طب سنتی خوب برو با همسرت شک ندارم طبیعی مامان میشی

مادر شوهر منم همینطوره  ولی هر از چندگاهی زنگ میزنه میگه خواب دیدم بارداری که آمار بگیره  ...

چقدرررر جالب...فکر کنم حرف ها و بیشتر رفتارهای ماها که همدردیم مثل هم باشه.ماهم دقیقا گفتیم بچه نمیخوایم ولی مگه ولمون میکنن...ایشالا که بزودی خبر بارداری دوقلووووییمون رو با شادی به همه بدیم.

نه خود دکترم تزریق کرد با ماما فقط یه آقایی هم اونجا هست هر وقت شوهرم آزمایش اسپرم میده مسئولش اونه ...

چه جالب، من فکر میکردم همه جا جنین شناسا تزریق میکنن

بار آخر آره آخه با سونو بود البته مثانمم نیمه پر بود چون به زور رحممو پیدا کردن دکتر گفت باید قشنگ پ ...

واسه من پر بود واقعا خاطره بدی بود اونروز اینقدر پر بود که واقعا تحت فشار بودم آخرشم که...😓

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
الهی عزیزم فکر کنم یه جا زخم شده با وسایل، البته خوب میشه خیلی زود فقط بهداشتو شدید رعایت کن و ازشون ...

چشم ممنونم زینب جان، الهی آمین، الهی بهترین جنینها بشن و بچسبن به رحم

فقط راستش اومدم خونه دیدم، اونا بهم نگفتن که بخیه خورده، حالا تا بتونم رعایت میکنم،

زینب جون فقط یک سوال ، حکم نماز خواندن الان چه جوریه؟ شما اطلاعاتی دارین؟ یعنی این خون که حیض محسوب نمیشه، استحاضه هم نیست، همینکه پدولباس زیر عوض بشه و وضو بگیرم درسته؟

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
اینا به کنار فقط سوند نزنن به ادم😣😣😣😣

وای گفتی، البته من برای لاپارا بیهوش بودم نفهمیدم چجوری زدن ولی درآوردنشم سخت بود😥😥😥 راستی وقتی وصلشم میکنن درد داره؟

والا عزیزم اینو خبر ندارم همون روز که میری همدان میتونی بپرسی که ببینم پرستار هست یانه،،،اره واقعا چ ...

عزیزم حالا نگران نباش، یه کم بیشتر مراقبت می کنن از آدم 

کاش واسه پانکچر هم اونهایی که هایپر میشدن رو یک شب نگه میداشتن

2706