2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671261 پست
راستی پولتو برمیگردونن یا پرید؟؟

نه عزیزم، به محض اینکه سونو تشکیل قلب رو براش فرستادم گفت کل پول رو برمیگردونم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهر منم همینطوره  ولی هر از چندگاهی زنگ میزنه میگه خواب دیدم بارداری که آمار بگیره  ...

مادرشوهر من اون اوایل همش می گفت خواب دیدم بچه دارید اینقدر واسه ما طول کشید که اون بنده خدا هم دیگه خواب نمیی بینه ما خم اوایل می گفتیم نمی خوایم ولی الان چندساله که دیگه می دونن می خوایم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
عزیزم حالا نگران نباش، یه کم بیشتر مراقبت می کنن از آدم  کاش واسه پانکچر هم اونهایی که هایپر م ...

من بعد پانکچرم خیلی کمر درد داشتم با پهلو درد اصلا نمی دونستم چحوری باید بخوابم خیلی بد بود

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2731
نه منم فک کنم دکترم انجام میده  با سونو انتقال میدن؟

برای منو بار سوم دکترم گفت با سونو باشه البته کلا مرکز ما اونایی که بار سوم به بالا هستنو با سونو انتقال میدن قبلشو با عمق رحم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
اینم همون بساطه لاپاراسکوپی رو داره انگار😥😥😥 اگه اینجوریه بگم دوباره لاپارامم کنه آخه یه کم شک دا ...

یا خدا نههههههههه 😱😱😱 دختر جان لاپرا عمل سنگینی هست، کلی ریسک داره

هیسترو اصلا قابل مقایسه با اون نیست

نه گلم ضرر نداره اینو از دکترم پرسیدم مستقیم گفت فقط سردیش زیاده تهوع میاره  منم الان که تهوع ...

آخی زینبی جان ضرر کردم 😁😁😁😁

دیشب هم عروسم درست کرده بود و من فقط نگاشون میکردم 😆😆😆

ممنونم از راهنماییت گلم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
گلم ذخیره که بالا نمیره، فقط تغذیه خوب باعث میشه تخمک ها موقع اتمام تقسیم سلولی که از دوران جنینی دل ...

سعی می کنم تو لین سه ماه که زمان داریم اینکارو بکنم🙏🙏😍😍

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
برای منو بار سوم دکترم گفت با سونو باشه البته کلا مرکز ما اونایی که بار سوم به بالا هستنو با سونو ان ...

سونو فكر كنم بهتر باشه همون چيز رو كه وارد رحم ميشه به دكتر ميگه كجاست و خوبه يا نه به نظرم دقيق تره 

چنده بتات؟ بتای نرمال هم رد کننده مول نیس اما معمولا تو مول بتا خیلی زیاد بالا می ره به خودت استر ...

خدا از دهنت بشنوه عزيزم

بتام روز ١٦ انتقال ٣٢٠٠ يك جنين سه روزه

فردا ميخوام تكرار كنم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
من فکر می کردم همه جا دکترا تزریق می کنن😇

😂😂😂

کار خاصی ام نیستا در حد یه دقیقه میاد اول فامیلیت و اسمت رو میپرسه برای اینکه مطمئن بشه خودتی😅 بعدش میگه بسم الله الرحمن الرحیم بگو بعدش تزریق میکنه و میره

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
جنینت چی شد راستی

هیچی انتقال کنسل شد 

و رشد نکرد 

معلوم بود 

به قول شوهرم به فرض محال رشدم میکرد مثبت نمیشد 

اگرم مثبت میشد ۱۰۰ درصد سقط میشد چون خیلی ضعیف بود 

همون بهتر که از اول نشد 

2706