2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820913 بازدید | 669190 پست
نه دکتره نمیدونم چرا فقط لاپارام کرد و کورتاژ تشخیصی، کاشکی همون موقع هیسترومم میکرد چقدر خوب ساراج ...

الهی بگردم چقدر سخت...کاش همون موقع هیسترو هم میشدی.من تو هیسترو فهمیدم یه سپتوم دارم که دکتر برطرف کرد.محیط بیمارستانو منم اصلا دوست ندارم.خیلی بده.میفهمم چی میگی..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت کلسیم بالایی داره، بدون عسل با شکر هم میشه  چون یه مدت لبنیات نمیتونستم بخورم میگفت در حد ...

منکه یروز درمیون قرص کلسیم میخورم هرشب قبل خواب شیر عسل یا شیرخرمای گرم باید بخورم وگرنه خوابم نمیبره

اولا دوغ زیاد میخوردم بعدش ماست

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
چشم، راستش میگم شاید تخمکی مونده باشه و نزدیکی باعث بشه باردار بشم، وگرنه خوده نزدیکی برام مهم نیست

نه به خطرش نمی ارزه 

حالا نه که بترسی ولی زخم داری، تخمدان ها هنوز بزرگه... 

بذار 4_5 روز حداقل بگذره، اگر تا بعد از پری جدید صبر کنی که بهتره 

2731
😂😂😂نه سارا جون من الان ۶ماهه خودم جاروبرفی نکشیدم اولش که بخاطر انتقال بعدشم هماتوم و جفت پایین م ...

اهاان..خوب بس حق داری که استراحت کنی..بیخیال خونه تکونی شو.نی نی اومد باهم همه جارو تمیز میکنید 😍😍 خودتو ننداز تو فشار .اعصابتم بهم میریزه خونه رو بهم بزنی و خودتم نتونی دست بزنی به چیزی..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
درست میگی ولی خب راه دیگه ای نداریم لااقل من که ندارم یا بقول شما باید از بهزیستی بچه بگیریم که ما ا ...

من فکر میکردم شما یه بچه داری واسه بچه دوم سعی میکنی

ایشالله هرچی زودتر خدا دامنتو سبز کنه عزیزدلم

حالا شوهرم میگه برم واریکوسلمو عمل کنم بنظرتون اینکارو بکنه

تا دکتر نگفته اصلا 

چون عمل واریکوسل خیلی باید سنجیده باشه، گاهی بعد از عمل اوضاع خرابتر میشه گاهی هم نه. ولی اسپرم های همسرتون خیلی خوب بوده

2738
تا دکتر نگفته اصلا  چون عمل واریکوسل خیلی باید سنجیده باشه، گاهی بعد از عمل اوضاع خرابتر میشه ...

چه می دونم دیگه اصلا موندیم چیکار کنیم شوهر من اصلا قبلا راضی به اینکار نبود الان‌که دید اینطوری شد میگه واریکوسلمو عمل کنم فقط زینبی جون بنظر شما روش میکروسرجری خوبه دکتر خوب می شناسید حالا شمال یا تهران تو این زمینه

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
چه نی دونم دیگه اصلا موندیم چیکار کنیم شوهر من اصلا قبلا راضی به ابنکارو نبود الان‌که دید اینطوری شد ...

اگر بنا به عمل شد که فقط باید میکروسرجری باشه، والا دیدم دکتر جنتی، صدیقی با میکروسرجری انجام میدن، باز بقیه دوستان هم که تجربه دارن میان راهنماییتون کنن

ولی برای عمل کردن یا نکردن چون دکتر صدیقی اصلا اهل پول و اینا نیست حتما یه مشورت باهاش بکنین حتی اگر نخواستین با خودش عمل کنین

اگر بنا به عمل شد که فقط باید میکروسرجری باشه، والا دیدم دکتر جنتی، صدیقی با میکروسرجری انجام میدن&n ...

ممنون عزیزم یعنی بنظرتون وضعیت شوهرم خوبه نیازی به این عمل نداره حتی اگه بخوایم طبیعی اقدام‌کنیم با وجود واریکوسل

اگر بنا به عمل شد که فقط باید میکروسرجری باشه، والا دیدم دکتر جنتی، صدیقی با میکروسرجری انجام میدن، ...

کجا هستن دکتر صدیقی 

2706