2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829676 بازدید | 669708 پست
عزیزم ان شاالله همه چی عالی پیش میره  منم خیلی میترسیدم از بی هوشی از اینکه به هیچ کی حتی مادر ...

آخی😙😙 الهی  سربلند باشی همیشه

ممنون چشم دعا میکنم، الهی که یک عالمه جنین سالم برای همه پانکچریا تشکیل بشه💋💋

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
سلام دوستان ممنون به خاطر همراهیتون رفتم آز دادم کفت ۸ شب جوابش آماده میشه،یه بی بی دیگه گرفتم و ا ...

از کی دارم صفحاتو بالاپایین میکنم تا به شما برسم هنو جواب اماده نشده😥 چقد دیر 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گلم prp خیلی عالیه نمیدونم چرا قبول نداره ولی این آزمایش ها هم انجام بده ولی الان نه باید دو دوره بگ ...

ممنونم زینبی جون، یعنی الان نمیشه آزمایشا رو بدم؟ باید دو دوره بگذره؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2742
عزیزم منم مثل شما بودم آنقدر استرس داشتم که نگو، آنقدر از بیهوشی میترسیدم، تا چند روز مونده به پانکچ ...

الهی آمین🙏 ممنونم از دعای قشنگتون، الهی شما هم به آرزوتون برسید، چشم  ، با حرفهای شما و زینب جون خیلی آرومتر شدم، ممنونم⁦❤️⁩⁦♥️⁩

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
وای لی لا جون چقدر ترسیدم .چون منم همسن شما هستم.مگه وقتی گرید جنین هارو میگن به این معنی نیست که مث ...

عزیزم میدونم دلیلش رو ولی چون همیشه این جور نیست و کلی خانم از قدیما تا حالا ناخواسته تو سن حتی 47 باردار میشن و نوزاد سالم به دنیا میارن ترجیح میدم نگم 

چون الکی دل آدم خالی میشه و استرس‌ میاره و همون استرس تمام کارها رو خراب میکنه

2738
تاچندروزخوردید؟

تا۲۸روز بعد انتقال خوردم ینی متنفرم از استرادیول. خانومای دیگم که هم سن بارداری من بودن بهشون گفتن دیگه ادامه ندین .مشکلیم برای من خداروشکر پیش نیومد از اون موقع به بعد فقط شیاف و امپول و اسید فولیک مصرف میکنم

[QUOTE=115122485]خواهش میکنم عزیزم هر سوالی داری بپرس من اونروز تا وارد بخش شدم رفتم دستشویی، موقعی ...

نه توالت ایرانی، ما اصلا فرنگی نداریم 

توی برگه مراقبت های بعدانتقال هم نوشته بود استفاده از توالت ایرانی بلامانعه

عزیزم من فقط دوروز اول استراحت داشتم بقیه هفته رو خودم تنها بودم و الانم تنهام! کارای خونه م رو میکردم، حمام هم دو سه روز یبار رفتم

خــــدا امیــد من است...
نه والا آزمایشم ندادم تا به دکترم بگم این سری شمیم جون طرح جدید اومده دوبار انتقال در سال تخفیف میخ ...

کدوم مرکز میری که دوبارتخفیف میدن ؟

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
متاسفانه مهم عکسه نه ریپورت.ریپورت درسته باید باشه اما رادیولوژیست که تخصص در رشته ی خاص دکتر ها رون ...

😔😔😔😔😔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ منم خیلی حرصم درمیاد آخه یه نگاه کردن چه وقتی از آدم میگیره 

جالبه تو دانشگاه هم تمام این اصول آموزش داده میشه 

2706