2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820403 بازدید | 669170 پست
گلم فولیک اسید اگر آقا ژن غلظت خون Mthfr مشکل داشته باشه، روی اسپرم ها تاثیر بد میذاره واسه همین فول ...

خوب این مشکل چطور تشخیص داده میشه عزیزم؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=115122485]خواهش میکنم عزیزم هر سوالی داری بپرس من اونروز تا وارد بخش شدم رفتم دستشویی، موقعی هم ک صدام کردن بر ...[/QU

سوالی که من دارم اینه که دسشویی فرنگی استفاده کردین یا معمولی؟ آخه من از فرنگی بدم میاد ببخشید .گلاب به روی همگی .

2728
خوبی تارا جان چه خبرا در چه مرحله ای هستی عزیزم؟🌷🌷

خوبم عزیزم ممنون چشمم به خداست که برام معجزه کنه از بنده هاش ناامیدم

برام دعا کن مامان آرامش

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2740
وای خدایا چه سخته اینا هیچی بلد نیستم از بچه داری، یعنی یاد میگیرم

عزیزم خیلی زود یادمیگیری منم روزای اول هیچی بلد نبودم وحتی میترسیدم.بغلش کنم. الان دیگه همه کاراشو خودم میکنم حتی دارو دادن ب بچه هم ک همیشه ی چیز وحشتناک بود برام الان خودم بهش میدم😃

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
همه رو میخورم.الانم میخوام برم قرص سرما خوردگی بخرم. تو سرما بده ادم دنبال میکرو بره.چاره ای هم نیس

فک میکنم قرص سرماخوردگی نخوریم بهتر باشه

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
بچه ها حس میکنم بدنم دیگه به استرادیول خوب جواب نمیده  از ظهر خوردمش حالت تهوع در حد مرگ گرفتم ...

منم مثل شما بودم استرادیول داغونم کرد اما مرکزم بعد از اینکه جنینام گرفتن گفتن دیگه نخور تاثیری نداره و خداروشکر قطعش کردم 

2706