2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818876 بازدید | 669102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زینب جون به نظرت چرا جنینای منو هچینگ کردن؟چون تو فیش پرداخت هزینه هچینگم گرفتن ینی جنین شناس تشخیص ...

والا نمیدونم فکر کنم واسه بیمه زدن، نمیدونم در کل

واسه منم زده بودن پرسیدم اینو گفتن

مبلغش هم کمتر از هچینگ واقعی بود که انجام میدن

آخرش هم نفهمیدم چرا🤔🤔🤔🤔

2731
یکی از لوله هام بسته هست،تنبلی هم کمی دارم. همسرم هم مورفو ۲٪ سالم داره یعنی میشهههههههه

آره چرا که ،اینم معجزه خدا واست، مبارکت باشه گلم، ان شاالله نی نی تپل و مپل و نازت به سلامتی بغل بگیری

الان بچه ها میان کلی واست ذوق میکنن  

بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

وای خدا مبارکه عزیزم.سوت و دست و جیغ و هورا

من جای تو بودم الان میرفتم آرمایشگاه یه بیمارستان آز میدادم.تورو خدا آز دادی هم خبر بده

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
آره چرا که ،اینم معجزه خدا واست، مبارکت باشه گلم، ان شاالله نی نی تپل و مپل و نازت به سلامتی بغل بگی ...

به خدا باور نمیکنم

همسرم هم میگه ابن بی بی ها الکیه!😉

شاید این مارک بیخودیه

گیج شدم به خدااا

من آماده شدم بزای انتقال

اگه شده باشه معجزه ی خداست

2738
گلم اصلش که دارو هست ولی مایعات زیاد و پیاده روی کن داروهاتو در طول روز پخش کن تا یک جا نباشه تارا ...

زینب جان من ضخامت رحمم بالا نمیرفت نمیدونم که سه خطی بود از همون اواسط یا نه

ولی دکترم

پنتوکسی فیلین 400 تجویز کرد روزی یکی

استروژل روزی دو خط کش

و انوکسا رو هم زودتر شروع کرد که خونرسانی بهتر بشه

در نهایت یک هفته قبل از انتقال کاملا سه خطی بود و ضخامت 7.5

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
وای خدا مبارکه عزیزم.سوت و دست و جیغ و هورا من جای تو بودم الان میرفتم آرمایشگاه یه بیمارستان آز می ...

فدات شم دوستم

همسرم خیلی نا امیده😔طفلکی حق هم داره.میگه صبر کن پریود میشی😉

دوباره چند ساعت دیگه بی بی میزنم فردا میرم آز

آره عزیزم. جوابش رو هنوز نگرفتم.شما تازه هیسترو کردی؟نمونه دادی شمام درسته؟چون مال همه رو میدن آزمای ...

آره شنبه هفته پیش انجام دادم،واسه منم نمونه فرستادن آزمایش ۳ شنبه جوابش میاد،ترسیدم فک کردم فقط واسه من فرستادن

2706