2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821929 بازدید | 669234 پست
اتفاقا اگه همه چیت جوره برو حتما. یعنی تو مامان بشی ها فکر کنم همه پشت سرت مامان میشن ثمین جون.  ...

لیلا جون من هردوباری که باردار شدم سد شکن بودن کسایی که چندین سال منتظر بودن بعد من باردار شدن خداروشکر الانم بچشون بغلشونه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
چرا دکتر فولیک اسید ۵ میده؟ منم ۵دارم‌می خورم 

نمیدونم.

من فکر میکردم بخاطر دوقلوییه. ولی انگار ربطی نداره.

من تا ۳ ماه نداشتم.یعنی فمیبیون داشتم. بعدش شد اسید فولیک ۵

شما دکترتون کیه؟ باردارین؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم  ان شاء الله ان شاء الله  همگی براتون دعا میکنیم ثمین جان 👶👶

ممنونم عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
امشب دارم میام تهران ببینم کجاست اونجا هم برم شاید فرجی شد اینبار وای لیلا جون طب سوزنی میرم تهران ...

قم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2731
سلام دوستای گلم الان زنگ‌زدم و‌جواب و‌پرسیدم متاسفانه منفی بود  خواست خدا هم این بود دیگه برا ...

😔😔😔😔متاسفم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
قربونت❤❤❤ فعلا قسمتم نشد دیگه برای سومین بار منفی شدم داروهام که بعضیاش فرق داشت، سریه اول سینال دا ...

سلام عزیزم متاسف شدم خیلی ... انشالله سری بعد مامان دوتا نی نی ناز میشی😊توکل ب خدا کن

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
سلام دوستای گلم الان زنگ‌زدم و‌جواب و‌پرسیدم متاسفانه منفی بود  خواست خدا هم این بود دیگه برا ...

عزیزم متاسفم انشالله سری بعد مامان میشی😊خدا بزرگه

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
2740
دوستای گلم من برای سومین بار منفی شدم ولی راضی ام به رضای خدا دیگه باید برم سراغ جنینام، دور چهارم ...

ای بابا 😔😔ایشالله طبیعی باردار شی

هپارین همون آنوکساپارینه؟؟؟

ببین کارشون یکی اما هپارین انگار خیلی سریع تر عمل میکنه انوکسا ایمن تره فکر کنم اروم اثر میکنه هپارینم روزی دوتا داده راستی انوکسا روزی یکیه ولی برا من خیلی بهتره کاش از خدا چیز دیگه میخاستم 😂😂😂هی میگفتم کاش میشد با امپول انسولین بزنم 

من بار اول انتقالم خراش داشتم این سری چسب جنین شما نگران نباش همه مثل هم نیستن عزیزم خیلیا بار اول ...

شادن جون هیسترو کردی تا حالا؟ ( حالا خوبه من هنوز از هیسترو جواب نگرفتم، انقد جو گیر شدم    )، رحمت بررسی شده؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
قربونت، دیگه مجبورم صبور باشم مامان ماهک جون فقط برام دعا کنید مشخص بشه مشکل از کجاست که منفی میشم ...

مرسی عزیز دلمممم

اره پیگیر باش ایشالا معلوم میشه و اندفعه مثبت میشی

وقتی انتقال منفی میشه چقدر بعدش میشه باز انتقال داد؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
نمیدونم. من فکر میکردم بخاطر دوقلوییه. ولی انگار ربطی نداره. من تا ۳ ماه نداشتم.یعنی فمیبیون داشتم ...

من بهمن تازه انتقالمه ولی سر دخترم فولیک ۱ می خوردم 

حالا نمی دونم چرا ۵میدن

منتظر پریم که بیاد از سوم باید ال دی بخورم بعد ۱۳ ،۱۴ تا که خوردم برم سونو 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود