2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820474 بازدید | 669173 پست
مگه فولیکولهاتون چه اندازه بودن که فکرمیکنیدبی کیفیت بودن

البته من از نظر پزشکی نگفتم، هزار جور فکر تو سرمه که میگه اگه اسپرم خوب بوده و جنين شناس هم خوب چون بقیه مثل من نبودن و کلی جنین داشتن حتی با تخمک کمتر از من،  رحم هم که گفتن خوبه پس فقط میمونه تخمک.،  آخرین سونو که دیگه بهم آمپول آزاد سازی داده بودن بزرگترینش ۲۳ و کوچکترینش ۱۵ و مابین هم ۱۹ و ۱۸ و ۱۶ داشتم مجموع ۱۰ تا تخمک که حدود دو روز بعد سونو هم پانکچر شدم، البته دکترا چیزی نگفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خوبم عزیزم خداروشکر والا دردش شدیدترم شده احساس میکنم شکمم داره میترکه دیگه😕 

انشالله كه مامانيم 🙏🙏🙏

من كه ديگه سپرده ام به خودش خودش كمكمون كنه🙏🙏شما چون بلاستي انگار دو روز از من جلوتري زودتر آزت مشخص ميشه😍

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
سلام زینب جون ببخشید یه سوال داشتم به من واسه قبل انتقال قرص داکسی سیلین داده دکتر هربارکه میخورم با ...

منم نمیدونم چرا بهتون داده

قرصش خیلی اذیت میکنه با آب زیاد بخور

ولی من اجازه ندارم بگم قطع کنی

2731
سلام برای رشد فولیکول تو سیکل میکرو  چیز گیاهی چی خوبه ؟ تخمکام دوتاش خوب رشد نکرده  چی ...

منکه عین احمق هابرداشتم داروگیاهی وهمزمان باشیمیایی مصرف کردم فولیکولهاکوچک بودن.اثرهردوراخنثی کردم

انشالله كه مامانيم 🙏🙏🙏 من كه ديگه سپرده ام به خودش خودش كمكمون كنه🙏🙏شما چون بلاستي انگار دو رو ...

پناه بر خدا عزیزم

آره ولی به منم گفتن 14 روز بعد آز بده احتمالا یکشنبه یا دوشنبه برم

شما کی میری آزمایش؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
منکه عین احمق هابرداشتم داروگیاهی وهمزمان باشیمیایی مصرف کردم فولیکولهاکوچک بودن.اثرهردوراخنثی کردم

نه الان برا من رشد کردن 

دوتاش خوب رشد نکرده 

میخوام با دارو گیاهی اونا رو رشد بدم ولی نمیدونم چی 

آره اولش که میخوان رشد کنن نباید بخوری 

بعد اینکه رشد کردن تثبیت شدن قشنگ 

بعدش مشکلی نیست 

کوچیک که نمیشن آزادم نمیشن چون ستروتاید میزنیم دیگه 

2740
زینب جون دیشب دیگه مادرشوهرم رفت و من خونریزیم قطع شد و شد لکه بینی ، امروز صبح با شوهرم بحثم شد شدی ...

عزیزم الان ناراحتی اینو میگی 

معلومه خیلی بهت فشار اومده 

حتما قل اول هست حالش هم خوبه، ‌‌‌شک نکن

فقط نازش زیااااااااااااااده، زیااااااااااااااد😍😍😍😍

نه الان برا من رشد کردن  دوتاش خوب رشد نکرده  میخوام با دارو گیاهی اونا رو رشد بدم ولی ن ...

اره منم مشکل همین بودکه هرروزرازیانه ومیخک وتخم هویج وفراسیون دم میکردم میخوردم.نزدیک به دومیلیون امپول ودارومصرف کردم ولی تغیرنکردن

منم نمیدونم چرا بهتون داده قرصش خیلی اذیت میکنه با آب زیاد بخور ولی من اجازه ندارم بگم قطع کنی

مرسی عزیزم🙏یه دنیا ممنون که باحوصله جواب هممون رومیدی ❤️❤️

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
دوستم به نظرم خیلی محکم واستا جلوش بگو مشکلی نیست به همه بگیم نقطه ضعف نده دستش. همونقد هم محکم بگو ...

اتفاقا فکر کنم به قول شما یکم از این بابت نقطه ضعف دستش دادم خودمم الان که بهش فکر میکنم میگم نباید کسی بفهمه ولی اگه قرار باشه پدر و مادرامون بدونن باید تمام حقیقتو بدونن، تمام حقیقت هم اینه که من یه لوله بسته دارم و دارم تمام سعیمو میکنم حاضرم تمام دردها رو تحمل کنم تا مادر بشم دیگه کم کاری از من نیست، حتی اگه مریض هم بودم بازم گناه من نبود که،،،  فقط اینکه دلم نمیخواد کسی متوجه بشه چون همه رو میشناسم و میدونم با دونستن حتی یک نفر کار ما برای درمان و بچه دار شدن خیلی سخت و پر استرستر میشه دیگه همین یه ذره آرامش رو هم نخواهیم داشت مخصوصا اگه حتی یک نفر از خانواده همسرم بدونن با توجه به اینکه میشناسمشون و با توجه به اینکه بچه داشتن تو خانوادشون امتیاز محسوب میشه و خیلی براشون مهمه میدونم که  تحت انواع و اقسام فشارها قرار میگیریم، حالا یکی بیاد اینوبه ایشون بفهمونه

آهان یعنی با تهوع فشار وارد نمیشه بهم خیلی بده منم از دیروز آمپول پروژسترونم قطع شده روزی دوبار از ش ...

نه گلم فشار نمیاد 

ولی بعدش هم استراحت مطلق نباش، خیلی خیلی ضرر داره اگر، خوابیدن دائم خطر نداشت منم همین کارو میکردم 

ان شاالله استرس های شما هم کم بشه دوست نداری زود بگذره

2706