2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864540 بازدید | 672328 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاله. همیشه از خدا میخوام پسرم در حق زنش هیچ خطا و کوتاهی نکنه🤗باور کن من بیتوجهی عاطفی مرد به زن ...

عزیزم

مریم جون باهات کاملا موافقم. حتما که نباید فحش بدن که بشه خطا. بی توجهی هم خطای کوچیکی نیست

خوش به حال عروست با همچین مادرشوهر فهمیده ای. ایشالا که زیر سایه شما و همسرت،پسرت به بهترین موقعیت ها تو زندگیش برسه.

اما مردا کلشون رو زمینه.خودمونیم این ماییم که یه چیز میگیم اما منظورمون برعکسشه!😂😂😂😂

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
نه عزیزم من جنینم ۴ روزه بود. شما هم خیلی زود بیبی زدی.یکم دیگه صبر کن. تازه من بیبی چک خارجی زدم که ...

راستش اونو دیدم گفتم پس حتما منفیه دیگه، بی بی چکم لاوین رز بود خط اولشم کلی طول کشید تا افتاد

پناه بر خدا، ممنونم جواب دادی😘

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
اره عزیزم .باورم میشه.چون که خودم دارم میکشم.تو تی وی  و گوشی غذا میبینم بالا میارم.دراین حد اف ...

نه انشاالله كه تو مثل من نميشي زودتر خوب ميشي واقعا سخته 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
صنم جان شما جنینات بلاست بودن؟ اخه من روز نهم بی بی زدم البته دقیقترش روز هشتم هنوز تموم نشده بود بی ...

شادن جان شما کی  آزمایش داری؟ خیلی برات دعا میکنم امیدوارم مثبت باشی 

نه عزیزم من جنینم ۴ روزه بود. شما هم خیلی زود بیبی زدی.یکم دیگه صبر کن. تازه من بیبی چک خارجی زدم که ...

ببخشید خانمی شما روز چندم بی بی زدی؟ منم جنین چهارروزه داشتم و الان روز هشت انتقالمه

خــــدا امیــد من است...
واقعا نازجون؟ چه عجله داشتن، مرکز ما روز 15 یا 16 تماس میگیرن نتیجه رو میپرسن من که دیگه جرات نکردم ...

عزیزم بیمارستان که انتقال ذادم نه مرکزی کهpgdکردیم زنگ زده بود

والا من گذاشتم نه قبلش نه بعذش استرس نداشتم سپردم دست خدا خودش هرچی به صلاحمون باشه دیگه توکل به خودش

شادن جان شما کی  آزمایش داری؟ خیلی برات دعا میکنم امیدوارم مثبت باشی

ممنونم عزیزم😘😘😘 انشاالله یکشنبه یا دوشنبه میرم😶

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706