2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821878 بازدید | 669234 پست
سلام به همگی امیدوارم خوب و سلامت باشید  بچه هااز از مایشگاه کهpgdکردن زنگ زدن پرسیدن نتیجه ان ...

واقعا نازجون؟ چه عجله داشتن، مرکز ما روز 15 یا 16 تماس میگیرن نتیجه رو میپرسن

من که دیگه جرات نکردم بی بی چک بزنم😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
مریم جون این حرف رو تو داری میزنی؟! گل پسرتم مرده ها. از اون مردایی میشه که کیف میکنی قدو بالاش رو م ...

انشاله. همیشه از خدا میخوام پسرم در حق زنش هیچ خطا و کوتاهی نکنه🤗باور کن من بیتوجهی عاطفی مرد به زنش رو هم خطای بزرگ میدونم😐

من از جایگاه یک زن حرف زدم😍😎

خدایی خود خدا هم میدونه مرد حتی بهترینش نیم مترش رو زمینه دومترو نیم اصلیش زیر زمینه 😂😂😂که هر از گاهی سک سک میکنه رو زمین😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من روز ۱۱ زدم منفی بود روز ۱۲ مثبت خیلی کمرنگ شد. روز ۱۰ خیلی خیلی زوده.تازه فکر کنم جنین شما ...

صنم جان شما جنینات بلاست بودن؟ اخه من روز نهم بی بی زدم البته دقیقترش روز هشتم هنوز تموم نشده بود بی بیم منفی شد، جنینامم بلاست بودن

سلام عزیزان، من جایی کار میکنم که اصلا درکم نمیکنن، بهشون نگفتن عمل میکرو کردم، رئیسم مرده بهش گفتم ...

عزیزم دکترا میگن ۳ ، ۴ روز اول ، ۶ روز ک عالیه ، ب نظرم مجبوری بری، برو . دیگه اونا جاشون رو سفت کردن. ولی خوب توی رفت و آمد و نشست و برخاست رعایت کن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728
دوستان کسی اورولوژی خوب تهران سراغ داره که واقعا آخر ارولوژی باشه و بتونه واقعا یه کاری بکنه، داروی ...

عزیزم مشکلت چیه؟آخه تو داروهای طب سنتی برای آقایون یکی گرده نخل و یکی مومیایی سیاه خیلی توصیه شده البته با توجه به نوع مشکل. به نظرم یه متخصص طب سنتی خوب پیدا کن یه مشورت ازش بگیر

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سارا  جان nt رفتی؟ تهوعت بهتر شد؟

سلام عزیزم

ان شاء الله شنبه شب وقت سونو دارم

نه خیلی بدتر شده حالم

تو که تهوع نداری ؟؟!! خدانکنه کسی مثل من تهوع داشته باشه 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خانومی شما چرا سل فری دادین?

عزيزم براي دوستمه 💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام عزیزم،من امروز انتقال داشتم و دو تا جنین انتقال دادن برام دعا کن

عزیزم، انشاالله که بشن یه دوقلوی ناز و سالم❤

2740
عزیزم دکترا میگن ۳ ، ۴ روز اول ، ۶ روز ک عالیه ، ب نظرم مجبوری بری، برو . دیگه اونا جاشون رو سفت کرد ...

مرجان جون استرادیول داشتی شما؟ اگه داشتی کی قطع کردی؟

آره شکلش همین بود ولی آبی نبود نواره ، زرد و نارنجی بود. الان لک و ..... دادی هنوز؟ من جفت هام رفت ...

هنوز دارم لك بعضي وقتا هم خون كم البته تازه فهميدم هر وقت اب انار ميخورم اينطور ميشم ديگه نميخورم 

خدارو شكركه ني نيهات حالشون خوبه چه سنوگرافي خوبيه كه همه چيو واست توضيح ميده من كه ميرم سونو  هيچ حرفي نميزنه

الان فقط استرس نشتي كيسه آب رو دارم خيلي رفته رو اعصابم دست خودم نيست 

راستي از چند هفته ديگه قشنگ تكوناشون رو احساس كردي ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام عزیزم ان شاء الله شنبه شب وقت سونو دارم نه خیلی بدتر شده حالم تو که تهوع نداری ؟؟!! خدانکنه ...

اخ بمیرم برات سارا😢انشاله بچه ای صالح و سالم بیاد انقدر خیر بیشتر بباره به زندگیت که فراموش بشه به کل این سختیا... واقعا دردناکه همین که میبینم تهوع چند ماه داری

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام عزیزم ان شاء الله شنبه شب وقت سونو دارم نه خیلی بدتر شده حالم تو که تهوع نداری ؟؟!! خدانکنه ...

سارا جون باورت ميشه من هنوزم يك روز درميون ميارم بالا گلاب به روت 

واقعا كلافه شدم قبلا كه ابم نميتونستم بخورم هر كي اسم غذارو مياورد من ....🥴 

الانم كامل خوب نشدم ولي الان نوشابه يخورده ارومم ميكنه 

اخ بمیرم برات سارا😢انشاله بچه ای صالح و سالم بیاد انقدر خیر بیشتر بباره به زندگیت که فراموش بشه به ...

خدا نکنه مریم جون

خیلی خیلی سخت میگذره بهم 😭 اصلا انگار نمیگذره.معده خالی هم بالا میارم هرساعت گلاب به روت.خسته شدم 😭 

صنم جان شما جنینات بلاست بودن؟ اخه من روز نهم بی بی زدم البته دقیقترش روز هشتم هنوز تموم نشده بود بی ...

نه عزیزم من جنینم ۴ روزه بود. شما هم خیلی زود بیبی زدی.یکم دیگه صبر کن. تازه من بیبی چک خارجی زدم که نشون داد.ایرانی اصلا نشون نمیده یا اینکه خطا خیلی داره.

حتی اگر چند روز بعدشم بیبیت منفی شد حتما ازمایش خونتو بده.به بیبی چکای توی بازار هیچ اعتمادی نیست

سارا جون باورت ميشه من هنوزم يك روز درميون ميارم بالا گلاب به روت  واقعا كلافه شدم قبلا كه ابم ...

اره عزیزم .باورم میشه.چون که خودم دارم میکشم.تو تی وی  و گوشی غذا میبینم بالا میارم.دراین حد افتضاحه حالم.نصفه شب پا میشم از حالت تهوع...منم تااخرش همینم.میدونم 😭