2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819707 بازدید | 669150 پست
من تا باردار شدم گفت دیگه نمیبینمت.برو پیش یه دکتر دیگه...

سارا  جان nt رفتی؟ تهوعت بهتر شد؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

دوستان کسی اورولوژی خوب تهران سراغ داره که واقعا آخر ارولوژی باشه و بتونه واقعا یه کاری بکنه، داروی تاثیرگذاری یا کاری بکنه؟!!! هیشکی هیچ کاری نمیکنی یا نمیتونن بلد نیستن و یا واقعا راهی نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم...تو هم مث منی

آره عزیزم منم دقیقا ۲۵ آبان انتقال داشتم

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏

@زینبی_بابا‍ 

عزیزم در مورد اینکه تو آز اسپرم چه جوری تعداد رو میگن برام توضیح میدی؟

شهریور مرکز ناباروری گرگان تعداد رو زیر صدهزار گفت و امروز مرکز ساری تعداد 15 میلیون چرا اینقدر تفاوت داره؟ به نظرت مرکز گرگان اشتباه کرده یانه؟ جوابش برام خیلی مهمه چون میخوام برم سیکلمو گرگان شروع کنم تخمک کشی و انتقال ولی این سوال واقعا فکرمو مشغول کرده یه ذره رو کار جنین شناسش شک دارم مجبورم به خاطر کلی از مسائل گرگان انجام بدم از شهریور تا الان نه دارو خورده فقط عسل و گردو رو دادم بهش تا جایی که هم که تونیتم سرخ کردنی رو کم کردم میوه هم میخوره تقریبا یعنی اینا اینقدر تاثیر داشته؟ سه روز دیگه بره گرگان تکرار کنه به نظرت جوابش از قبلی بهتر میشه؟

2728
قطعا عقب میفته ولی خیلی بهتر از بدون بررسی جلو رفتن هست گلم فاصله بین iui دوم تا میکرو واسه ما حدود ...

منم سرخوشم دوس دارم طبیعی بشه تاقبل اینکه میکرو بشم

خدایا شکرت🙏🏻💚❤🤍💛🧡
عزیزم دکترم محیطی هست البته با مصطفایی هم ویزیت شدم اون بدتر بودش، فقط مشکل رویان نیست من قبل از روی ...

ان شاالله از خر شیطون پایین میاد.ان شاالله معجزه خدا شامل حال همه ما باشه.منم با مصطفایی و محیطی ویزیت شدم.ولی بعد کنسل شدن سیکلم مثلا خواستم دکتر بهتری انتخاب کنم.رفتم پیش دکتر شیوا که بدون‌مطالعه پرونده م و رو هوا این حرفو بهم زد.حالا منتظرم پریود بشم تا برم از اول شروع کنم.دیگه شانسا با کدوم دکتر ویزیت میشم‌ نمیدونم.

خدایا شکرت  
2740
@زینبی_بابا     خانومی من یدفه از دیشب پادرد خیلی شدید گرفتم از چی میتونه باشه?

اگر حالت گرفتگی عضلات از کمبود منیزیم منم همینطور شدم دکتر قرص منیزیوم داد

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات
2706