2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6828944 بازدید | 669680 پست
خود هورمون کمک میکنه من خودم ۳۰ روزم با ال دی ۲۵ شد

اخه من منتظرم پری بشم بعد قرص بخورم داروش ۴۰ تا توشه البته دکتر گفت ۱۳ یا ۱۴ تا خوروی بیا سونو 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
سلام عزیزم اصلا این جوری نیست  فقط تحت نظر پزشک مصرف کن مایعات زیاد هم یادت نره همین قرص خیل ...

سلام زینب جون ببخشید یه سوال داشتم به من واسه قبل انتقال قرص داکسی سیلین داده دکتر هربارکه میخورم بالا میارم نمیدونم چرا باید بخورمش میشه قطعش کنم امروزوفردا کسی نیست تومرکز که زنگ بزنم ازش بپرسم

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
پس از اول که هماتوم داشتین آمپول پروژسترون شروع نکردن?

نه دکتر من از اول میگفت دو تا شیاف انوکسا رو هم اصلا قطع نکر لکخ بینی شما قطع شد و جفت رفت بالا

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات
تست سلامت همون پی جی دی هستش؟ باور کن منم همه ی امیدم به همین جنینام بود وگرنه 9تا دیگه دارم خداروش ...

نمیدونم والله چیه اسمش 

البته امروز دوباره رفتم پیشش گفت کیفیت تخمکت رو نمیتونیم با این تست کنیم 

این برای سلامت جنینه فقط 

وقتی جنین داری اصلا نگران نباش عزیزم 

فقط و فقط توکل به خدا 

باید خدا بخواد 

تا خدا نخواد حتی برگی از درخت نمیفته 

چه برسه یه انسان متولد بشه

نه گرفتگی نیس خیلی بدجور درد میکنه

يدي جون مثل پا درداي پري هست؟! قبلا هم بعد انتقال اين پا درد رو داشتي؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
ان شاالله از خر شیطون پایین میاد.ان شاالله معجزه خدا شامل حال همه ما باشه.منم با مصطفایی و محیطی ویز ...

ان شالله این سری سیکلتون با موفقیت پشت سر میزارید و مادر میشید،،  نمیدونم حرفم درسته یا نه ولی فکر کنم دکترا باهم فرقی ندارن مثلا من با مشایخی پانکچر شدم با اشرفی انتقال دادم ولی بازم فرقی نکرده تپ نتیجه کار،،،  موقع سونوگرافی واژینال هم یه بار با مصطفایی یه بار با محیطی یه بار با غفاری یه بار با رمضانعلی و...  و هرکدوم هم بنا به نتیجه سونو میگفتن کارشناس تو پرونده بنویسه که چه دارویی بدن ولی با این حال فکر کنم تخمکهام کیفیت خوبی نداشتم البته اونا اینو نمیگن فکر خودمه،،،  بهرحال خواستم بگم عزیزم ذهنتو مشغول دکتر نکن چون من با دکترای خصوصی هم ویزیت شدم اونا هم که شانس من خونسرد بودن،،،  فقط خدا باید بخواد که برای من تا حالا نخواسته آن شالله برای شما و بقیه دوستان منتظر و سختی کشیده حتما به زودی زود میخواد

2706