2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863839 بازدید | 672283 پست
شما اکو رو همونجا تو سونوگرافی انجام دادین?

بله همون موقع آنومالي دكتر نگاه كرد

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم اصلا این جوری نیست  خدا هم داره میبینه شما رو هم هواتو داره شاید دیر بهت بده ولی هیچ ...

زینب جون ببخشید از این سوالی که میپرسم 

من روز قبل انتقال آبگوشت خوردم روز انتقال به شدت باد معده داشتم بعد چون شیافم رکتال استفاده میکردم اسهال شده بودم روز انتقالم به شدت به خودم فشار میاوردم خیلی اذیت بودم چن روز پیش رفتم پیش دکترم میگه ۲تا جنین گرید aانتقال دادن اندامترمم بالا بود میگم امکان داره به خاطر فشاری که اون روز به خودم آوردم جنینا نگیرن آخه یه ماه پیش منفی شدم 

2731
واسه منم نگا کرد و گفت دو تا دهلیز و دوتا بطن هست واسه شما هم اونجوری بود?

واسه من دكتر پيري سونو كرد خيلي جدي فقط كارشو انجام ميداد جواب سونو رو بردم پيش دكترم گفت نرماله

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنون عزیزم ببخشید خیلی سوال کردم 

خواهش ميكنم گلم راحت باش 

خانومایی که باردارین پزشک شما هم خودشون عملتون نمیکنن و به دکتر دیگه معرفی کردن? 

اره واسه منم همان طور بود...منو فرستاد پيش دكتر دكه....

خدا جووونم شكرررت😍😍😍خدايا نگه دار همسرم و پسر كوچولم باش🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻
مهلای عزیز، ای موجود عجیب و غریب بازهم بارداری ان شاالله، کلا مامان میشی هر ماه خودت خبر نداری، 2 رو ...

واقعا خود دکترمم ب من میگفت تو نمونه نادری هستی والا ب خدا خودمم موندم 

دعا کنید این تیکر ب تیکر بارداری تبدیل بشه.

بچه ها رفتم سرم ای وی ای جی رو بیمارستان نیکان زدم دو تا سرم شد ۳۵۴ هزار تومن😐از خود سرم گرون تر فقط یه دستگاه وصل کردن که ضربان قلب میگرفت هی میومد میگفت خوبی فلان ،وای بیمارستان قیامت همه هم ماسک زده بودن اصا ادم میترسید 

2706