2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818253 بازدید | 669069 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابتدای واژنم یه کم میخاره  فک کنم عفونت گرفتم کمی چون ترشح پنیری ندارم فقط انگار له شده ها مث طاول زدن و ملتهب شدن  پماد کلوتریمازول تزریق کنم یا صبر کنم تا  روز 12 ک میرم دکتر؟الانم پریود شدم.. این ماه انتقال جنین دارم اگه وضعیتم خوب بود...

2731
والا دفعه اول 60 تومن شد با دفترچه  دفعه دوم رایگان!!!!! تازه فوق تخصص قلب اطفال هم انجام میده ...

ممنووون عززززيزم چه خوب 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اگر خارج از رحمی باشه چه خاکی تو سرم کنم تا کسی با آی وی اف خارج از رحم شده امکان داره چون فعالیت دا ...

عزیزم اون که میگی اصلا امکان نداره اتفاق بیفته، خارج رحمی هم با سونو کاملا مشخص میشه 

ولی باز اگر فکر میکنی دقت نکردن بگو دوباره سونو کنن

درد شدید یک طرفه داره، دردی که به کتف میزنه، خون ریزی و بتای پایین با رشد کم

2738
آره خودم هم شاخ در آوردم وقتی گفت رایگان

سلام زینب جون خوبی؟ شهرستان ما الان دکتر داخلی‌ش رفته مرخصی زایمان. غدد هم نداره اینجا. منم دکترم گفت بعد مثبت شدن برو پیش متخصص برای تیروئید. قبل انتقال آز دادم 2.7بود کلا همیشه نصف قرصی میخورم. چکار کنم بنظرت؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
سلام زینب جون خوبی؟ شهرستان ما الان دکتر داخلی‌ش رفته مرخصی زایمان. غدد هم نداره اینجا. منم دکترم گف ...

سلام عزیزم بالاخره تونستم بیام نی نی سایت

فکر کنم باید آزمایش بدی مجدد بر اساس اون دوز یا تغییر میکنه یا همون نصف قبلی رو باید مصرف کنی

2706