2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825926 بازدید | 669452 پست
سلام دوستان خوبین؟ کسی تو بارداری همورویید گرفته؟چ کار کردین؟پماد انتی همورویید میشع استفاده کرد؟خو ...

عزیزم من داشتم تا حدی 

ولی دکتر گفت تا جایی میتونی استفاده نکن 

برای بارداری خوب نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خواهرای گلم همراهای همیشگیم 🥰🥰🥰🥰🥰🥰نتونستم طاقت بیارم و دیشب ازمایش دادم میشد روز ۱۲ انتقا ...

خداروشکر ک توی یکی از بهترین شبای خدا عیدبت رو هم گرفتی 

بقول آنا جون گوارای وجودت عزیزم 

انشاله ک دوره بارداری راحتی رو بگذرونی و خیلی زود تپشهای قلب کوچولوش رو بشنوی 😍💖🌷

عزیزم من داشتم تا حدی  ولی دکتر گفت تا جایی میتونی استفاده نکن  برای بارداری خوب نیست&nb ...

مرسی عزیزم می ترسم بیشتر بشه برای شما خودب خود خوب شد؟من اصلا یبس نبودم از وقتی شیاف سیکلوژستم نباید بزارم با چند بار یبس شدن عود کرد همورییدم وگرنه قبلا باهاش مشکل نداشتم یکم خیلی جزیی بیرون زده بود

2728
آهان اهواز خوبه انجام بدی تو تهران که ظرف 10 روز واسه من حاضر شد، فکر کنم اهواز نمونه بدی هم باز بف ...

زینبی جان من یه دوست مجازی دارم که از اون موقعی که شوهرم تسه انجام داد یجورایی با هم بودیم تو دنیای مجازی.الان براش چهار جنین انتقال دادن و هر چهار تا گرفته.سه تاش قلبشون واضح دیده شده و یکیش گفتن واضح نیست قلبش.الان هفت هفته است و افتاده به خونریزی.به مطب دکترش زنگ زده ماماهای اونجا جواب درستی بهش ندادن.فقط گفتن یه دونه شیاف اضاف کن اگه بند نیومد دیگه کاری از دستمون برنمیاد.

داروهاش هم دوتا شیاف و دوتا آمپول و دوفاستون و آ اس آ و اسید فولیک هست.خیلی نگرانه برا نی نی هاش.میشه راهنمایی بکنی چیکار کنه@زینبی_بابا

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
@زینبی_بابا     توروخدا هر وقت این پیاممو دیدی جواب بده

نمیدونم ولی فکر کنم آسپرینش رو باید موقت قطع کنه، کاش اتاق زایمان یه بیمارستانی که بخش آی وی اف داره بره

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2740
عزیزم سلام  خیلی متاسفم بابت این همه سختي و سقطی که داشتین گلم به نظرم حتما آزمایش های ایمنی ...

ممنونم از جوابتون. پی آر پی انجام دادم ولی هچینگ نه. ولی این دفعه وقتی منفی شد واقعا داغون شدم فقط آمار مثبت نصر خیلی بیشتر از آقا حسینی.. هنوز مرددم چکار کنم؟ شوهرم همراهی نمی کنه. 

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش

ممنونم که جواب سوالاتم میدید😘یه سوال دیگه دارم لطف کنین جواب بدید ممنون میشم من الان 18 هفته 4 هست ولی نمیدونم داخل چند ماهم تا زه رفتم داخل 5 ماه یا یک هفته 4 روز که رفتم ممنون میشم جواب بدید

مبارك باشه به سلامتي عزيزم يعني تورسيكل انتقال استفاده كردي يا پانكچر؟!

نه قبل از سیکل 

زمانی که ال دی میخوردم همزمان باهاش روزی 4تا اوابوست، یه دونه کیوتن، و......این داروها و دکتر طرازی برام نوشت تا شروع سیکل

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
بله آزمایش دادم طبق حسابشون ۵هفته ۴روزم هست بتام ۲۵۰ بود ولی ساک حاملگی رو ندیدن یعنی خارج از رحمیه؟

نه عزیزم. بتات هنوز پایینه. باید بتات بره بالای 2000اونوقت ساک مشخصه. مبارکه عزیزم

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
نه عزیزم. بتات هنوز پایینه. باید بتات بره بالای 2000اونوقت ساک مشخصه. مبارکه عزیزم

خیلی استرس دارم آخه میگن بتای ۲۵۰ برای 5 هفته و ۴ روز پایینه احتمال سقط هست آخه خونریزی دارم حالا شنبه باید تکرارش کنم

علایم خارج رحمی بتای بالا مگه نیست؟

دعا کنید این تیکر ب تیکر بارداری تبدیل بشه.
بچه ها من نیم ساعت خونه رو جمع کردم، دوباره لک دیدم. نمیشه که همش بخوابم. کمرم درد میگیره بدتر. چیکا ...

خوب خم راست نشو ، ولی راه برو .

کارای سنگین نکن.

در حد دستمال کشی و مرتب کردن کشو ها.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706