2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822076 بازدید | 669237 پست
عزیزم سلام، حسابی دلم برات تنگ شده بود خودت و پسرت خوبین؟  راستش من این مدت به خاطر طول سرویک ...

خدارو شکر،خوبیم، منم کلی به یادت بودم  ، یعنی الان استراحت میکنی یا هنوز سرِ کار میری؟ من خودم بیشتر در حالِ استراحتم از ترسِ همین چیزا. البته به تجویزِ خودم.  

فقط پریناتال میخورم، چیزِ دیگه‌ای گفتن احتیاج نداری.

تکوناشو منظم حس میکنی؟ من گاهی یه چیزی مثلِ حباب یا لرزش حس میکم.

الان ۴ تا جنین دارم که تو یک لوله هستن احتمالا دوتاشو برام انتقال میدن سرنوشت اون دوتای دیگه چی میشه ...

برای منم هشت سلولی a هستن اگه خدا بخواد قراره بلاست انتقال بدم اگه برسن

یعنی بسته ی چهارتایی؟ نمیدونم عزیزم احتمالا رشدشون بدن بعد فریزشون کنن مجدد

من پارسال بسته ی سه تایی داشتم رشدشون دادن مورولا شدن یعنی چهارروزه یکیشون از بین رفت دوتاشو انتقال دادن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای چی ۶۰ گرم بخوری ؟

تو بارداری میگن ۶۰ گرم روزانه نیازه. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

سارا1369# دختر دلم کباب شد عزیزم ...

این تزریق ها اثر دست که بوده که تو را کبود کرده🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔سارا سر سوزن تیز حتما استفاده کن....

سارا همین مظلومیت و متانت و شجاعتت علت اینه که کل خانواده همسرت رو دست تو میچرخه...

نمیدونم بگم آفرین دلاور ایرانی یا چیز دیگه ای بگم..........

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2728
تو بارداری میگن ۶۰ گرم روزانه نیازه. 

من که اصلا به اینچزا توجه نکردم 😀 مثلا سه ماه اول که فقط سیب زمینی میخوردم و غذاهای ساده 

از گوشت  قرمز . مرغ و ماهی متنفر بودم 

از ماه پنج دیگه نقریبا ویارم کلا رفت همه اش میخورم  اونم نه هر روز 

هر چی هوس کردم و میتونم میخورم 

ولی ویتامین و مکملا رو که  دکتر گفته خوردم  و اجیل و میوه  هر روز تقریبا میخورم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
برای منم هشت سلولی a هستن اگه خدا بخواد قراره بلاست انتقال بدم اگه برسن یعنی بسته ی چهارتایی؟ نمیدو ...

من دوماه پیش رفتم پیش دکترم گفتم چهارتا جنین دارم دوتاشو این سری انتقال میدم دوتاشم اگر نشد بعدا بعد دکترم گفت نمیشه چون تو یه لولست بلاست میکنیم هر کدوم شد انتقال میدیم .حالا که بلاست نشد نمیدونم اون دوتای دیگه رو میندازن دور یا چکار میکنن ...پیش خودم فک میکنم چون تو یک لوله هستن شاید نشه دوباره فریزشون کرد

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
راستش منم به دکترم نگفتم، خودش تو آخرین سونو قبل از پانکچر نوشت که ببینه میشه انتقال داد یا نه و میز ...

البته من هنوز انتقال ندادم،ان شاالله ماه بعد اگه مشکلی نداشته باشم میرم توو سیکل انتقال.

حالا چی توو ذهنت بود که گفتی بهم میگی از دکتر بپرسم؟؟؟؟

2740
عزیزم نبایدپنبه روفشاربدی وماساژبدیابعدتزریق،فقط سریع بکش سرنگو

فشار نمیدم اصلا عزیزم.دکتر گفت مویرگات پاره شده.کاریش نمیشه کرد.از این به بعد همین طور میشه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
دوستم یه مشاورهمیخام بکنم.من مردادانتقال دادم که نشدمتاسفانه.جاریم بارداره ازمن کوچکتره ودی ماه میزا ...

چه سوال سختی 

اگر خیلی با هم رابطه ندارین و نیاز به کمک شما ندارن، شما کلا روال خودت رو جلو برو

زینبی جون اون igg که نشون دهنده مصونیت نسبت به ویروس هست بنظرت بالا بودنش ربطی به باردار نشدن داره؟

نه عزیزم ربطی نداره، 

ایتم های مربوط به مشکل ایمنی در بارداری فرق دارن همون سی دی مارکر ها و چند تا مورد دیگه هستن 

ولی باز اگر حتی نیم درصد هم احتمال میدی از ایمونولوژیست بپرس