2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822261 بازدید | 669240 پست
نه پایین نزدم.این کبودیا داره میریزه پایین .خیلی بیشتر بود.حالا کشیده شده..این طرف شکمم امروز کبود ش ...

عزیزم نبایدپنبه روفشاربدی وماساژبدیابعدتزریق،فقط سریع بکش سرنگو

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
قربونت برم اره منم دو روزه میزنم اینجوری کبود میشه.انگار دیگه دورنافم اشباع شده از این تزریق ها...ب ...

عزیزم به رونت بزن من به رونم میزنم یه روز به رون چپ یه روز به رون راست🌷🌷صفحشم بزرگتره 

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم اصلا كار خاصي نداره انوكسا كه خيلي راحته زدنش خيلي آروم سوزن رو فرو كن داخل شكمت بعد هم سرش رو ...

چجوری اروم فرو میکنید درد داره من همسرم زود فرو میکنه با فاصله میگیره و سریع میزنه دیگه درد نداره سوزنش🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بازوهای منم‌ مثل گل⚘ نیلی شده 😅 من دکترم گفت نزن دور نافت البته من چون شکمم دیگه بزرگ شده بود شروع ...

تو رون زدی با ۲انگشت میگرفتی بالا پوستت و؟ چون به نظرم درد رون از همشون کمتره برای من و ۲ماه به رون میزنم هی جاش و ۱سانت بالا و پایین و چپ و راست میبرم که رو هم نباشه اصلا🌷🌷

2728

بچه ها وسط بحث امپول، یه سوالی. من هرچی حساب کتاب میکنم نمیتونم روزی ۶۰ گرم پروتئین بخورم. چطور باید این مقدار رو تامین کنیم؟ 🤔🤔

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
تو رون زدی با ۲انگشت میگرفتی بالا پوستت و؟ چون به نظرم درد رون از همشون کمتره برای من و ۲ماه به رون ...

بله شوهرم میزنه برام رعایت میکنه نکات ایمنی رو 😅

ولی دردش زیاده برام 

بازوهام هم کوچیکه دوتا جاش کبود بشه جا نداره دیگه برا تزریق😅

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
بچه ها وسط بحث امپول، یه سوالی. من هرچی حساب کتاب میکنم نمیتونم روزی ۶۰ گرم پروتئین بخورم. چطور باید ...

برای چی ۶۰ گرم بخوری ؟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
به سلامتی عزیزم..منم جنینام سه روزه بودن .امیدوار باش و باانرژی مثبت برو بیارشون خونه .هرروز براشون ...

هر چی خدا بخواد ممنونم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2738
عزیزم این کلا لیست آزمایش های تکمیلی هست آنا جون زحمتش رو کشیده، هر کدوم رو دکتر صلاح بدونه برات برر ...

عزیزم طرازی برای من همه رو نوشت جز سی دیا چرا برام ایمنی رو نوشت اگ مشکل داشته باشم چی

الان مشکل انعقادی دارم ولی ایمنی رو نمیدونم 

فردا میرم سونو که بگه چجوری داروهامو شروع کنم واسه سیکل میکرو بگم بهش ایمنیارم بنویسه؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
ميدوني عزيزم مشكلم دوتاست اول اينكه با مادرشوهرم تو يه ساختمون زندگي ميكنم اگه بهوام بگم كسي بياد خ ...

عزیزم اگه امپولات زیر جلدی هستن خودتم میتونی تزریق کنی، دیگه فکر نکنم ترسو تر از من باشه کلی اینجا از دوستان طریقه تزریقشو پرسیدم و کلی هم استرس داشتم چون تا حالا تزریق نکرده بودم ولی واقعا بعد از یه بار راحت بودش البته همسرم برای من تزریق میکرد ولی چندبار که نبود مجبور شدم خودم تزریق کنم

عزیزم گریدشون چی بود که بلاست نشدن؟

تو برگم نوشته بود آ

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم گریدشون چی بود که بلاست نشدن؟

الان ۴ تا جنین دارم که تو یک لوله هستن احتمالا دوتاشو برام انتقال میدن سرنوشت اون دوتای دیگه چی میشه؟