2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822140 بازدید | 669237 پست
نه پایین نزدم.این کبودیا داره میریزه پایین .خیلی بیشتر بود.حالا کشیده شده..این طرف شکمم امروز کبود ش ...

آره عزیزم من فقط یه بار به بازو زدم اونم چنان جاش کبود شد که هنوز اثرش مونده مثل یه لکه ی بزرگ شده اتفاقا یکی از آشناها دید گفت جای چیه اینجوریه گفتم سوخته جاش مونده😅😅😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم من فقط یه بار به بازو زدم اونم چنان جاش کبود شد که هنوز اثرش مونده مثل یه لکه ی بزرگ شده ا ...

یا خدا ..یعنی در این حده 😂 قربون دورنافم برم بس فعلا 😂

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خانومااا ببخشیدد یه سوال دیگه دارم کسی که هایپر میشه کی معلوم میشه همون روز تخمک‌کشی یا نه؟

به من دو سه روز قبل تخمک کشی گفتن هایپر شدی..اره روز تخمک کشی معلوم میشه 

2731
😆 اره فکر خوبیه ..خداکنه که حالا قدرشناس باشن این نی نی های نازدار 

اگه حتی پنج درصد به مامان ساراشون شبیه باشن قطعا فرشته خواهند بود. صد البته که پدرشون هم مرد خیلی خوبیه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اگه حتی پنج درصد به مامان ساراشون شبیه باشن قطعا فرشته خواهند بود. صد البته که پدرشون هم مرد خیلی خو ...

خجالتم نده لیلا جون 😍😍 فرشته خودتی مهربون جان 😍😍

از روز انتقال میزنم هرروز.نزدیک دوماهه فعلا..همسرمنم غصه میخوره..هرسری میرم دکتر میگه بگو تا کی باید ...

وقتی شوهرم نق میزنه البته بنده خدا نگران منه میگه اینا برات ضرر داره وقتی اینطور میگه خودمم عذاب وجدان میگیرم.باز خدارو صد هزار مرتبه شکر انتقالت موفق بود منم شنبه انتقال دارم ان شا الله منم انتقالم موفق باشه و هر کس تو این مسیر هستش انتقالهاشون موفق باشه و تا ماه اخر همه چی خوب پیش بره.قرار جنینهامو بلاست کنن ولی متاسفانه بلاست نشدن و سه روزه انتقالشون میدن شما جنینهاتون چند روزه بود؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
وقتی شوهرم نق میزنه البته بنده خدا نگران منه میگه اینا برات ضرر داره وقتی اینطور میگه خودمم عذاب وجد ...

به سلامتی عزیزم..منم جنینام سه روزه بودن .امیدوار باش و باانرژی مثبت برو بیارشون خونه .هرروز براشون قران بخون و بهشون عشق بده.مثبت میشی ان شاء الله گلی جان 😍😍

2738
خجالتم نده لیلا جون 😍😍 فرشته خودتی مهربون جان 😍😍

قربونت برم. صبوری و خانومی و مهربونی تو واقعا برام تعجب آوره. جدی میگم.

امیدوارم شادترین و پرآرامش ترین روزا رو در کنار عزیزانت داشته باشی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
قربونت برم. صبوری و خانومی و مهربونی تو واقعا برام تعجب آوره. جدی میگم. امیدوارم شادترین و پرآرامش ...

خدانکنه گلم..ممنون از نگاه مثبتت ..اینا همه خصوصیات خودت بود گلم 😍😍 خیلی خیلی ممنون هم از دعای خیرت  عزیزم..ان شاء الله به زودی زود خبرهای شیرین و قشنگ ازت میشنویم گلم 👨‍👩‍👧‍👦🤰..همیشه دعاگوتم اگه قابل باشم

لا مصب مثل زهر میمونه.درد داره ولی عادت میکنی بعدها دردشو نمیفهمی .منتظر کبودیهای این چنینی هم باش د ...

بازوهای منم‌ مثل گل⚘ نیلی شده 😅

من دکترم گفت نزن دور نافت البته من چون شکمم دیگه بزرگ شده بود شروع کردم از ماه پنج بود فکر کنم 

چند بارم تو رون زدم ولی دیگه خیلی دردش بیشتر از بازو بود🤐

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
بازوهای منم‌ مثل گل⚘ نیلی شده 😅 من دکترم گفت نزن دور نافت البته من چون شکمم دیگه بزرگ شده بود شروع ...

وای چه سخت عزیزم 😣 فکرشم دردناکه.

خدا خودش کمکمون کنه 

بتای قبلیم ۱۴۸بود عزیزم.خوبه بنظرت ؟

فکر کنم ۲یا۳قلو هستش انشاللله🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
یا خدا ..یعنی در این حده 😂 قربون دورنافم برم بس فعلا 😂

برای من که جاش موند اینم بگما پوستم جوریه جای سوختگی سطحی یا کبودی روش میمونه ولی در کل دور ناف خیلی بهتره

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...