2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821845 بازدید | 669234 پست
قرص جینسینگ قرمزم خوبه ها عزیزم من تعریفشو شنیدم برای شوهرم گرفتم یه ماه خورد دکتر منم کلا عادت ندا ...

گلم قرص حنسینگ خارجیه ؟ مال کدوم شرکت؟

من تعریف خود گیاهش شنیدم ولی استفاده نکردیم هنوز

زینب جان دکترم برا من این آزمایش رو ننوشته.یه بار فک کنم دو سال پیش بود آزمایش دادم. پانکچر هم که ش ...

راستش منم به دکترم نگفتم، خودش تو آخرین سونو قبل از پانکچر نوشت که ببینه میشه انتقال داد یا نه و میزان ریسک هایپری هم باهاش سنجیده میشه، این جدای از آزمایش هایcbc هست که چند بار گرفته میشه

حتی یادمه اون روز برام دارو نداد تا جوابش حاضر شد، بر اساس اون آمپول آزاد سازی و بقیه داروها رو نوشت

واسه انتقال هم چون کیست داشتم بعد از شروع پری دوباره آز استرادیول گفت انجام بدم تا ببینه اگر واقعا کیست ها بی اثر شدن و از بین رفتن ادامه سیکل انتقال جنین رو انجام بده

شما هم به نظرم صبر کن تا جواب بتا بیاد اگر مامان شده بودی که هیچی خدا رو شکر ولی اگر نشده بودی خودم یه مورد دیگه مد نظرم هست بپرسی و جوابش رو اگر تونستی اینجا هم بگی

حالا ان شاء الله تا اون موقع فکرت رو درگیر این چیزا نکنی بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم به قول دکترم مه نمیشه آدم بمیره  بعد هم تو بیمارستان دقیقا همون آمپولو میزنن، گاهی متوکل ...

مرسی گلم..ومیگانو میگیرم امروز 

این دکترم فکرکنم هیچی نمیده که برم بیمارستان بستری شم..بالاخره باید خرج بیمارستانو درارن دیگه.😏

شاید رفتم یه دکتر دیگه بس.چون این گفت برو تحمل کن فقط 😑

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عزیزم کلا روی شکم خوابیدن برای هیچ کس، زن، مرد، بزرگ و کوچیک خوب نیست

ولی خیلی حال میده 😆

از امشب دیگه سعی کنم نخابم اونجوری ..مرسی 😚😚

عزیییزم...واقعا حق داری.منم ساکن تهران نیستم و رفت آمد میکنم و همه مشکلات تو هم دارم.درست میگی.همه آ ...

ممنون از دلداری که بهم میدید واقعا حالم خوب میشه وقتی میبینم دوستان خوبی  دارم اینجا که اینقدر بهم آرامش میدن چشم عزیزم شمابرامن دعاکن مثبت بشم منم برا شما و همه خانمای گل تاپیک دعامیکنم💖💖💖

😍😍خدایا شکرت
2740
عزيزم از همون روز اول رفتي بيرون آمپولت رو تزريق كردي؟

آره عزیزم. از چند روز قبل انتقال امپول داده بود بهم. همه رو بیرون زدم. ولی خواهرم اون‌موقع که حامله بود ، طبیعی حانله شده بود، لک بینی داشت ، میگفت یکی میومد از بیرون براش میزد. ببین خودت چطور کمتر استرس میگیری. ولی فعالیت کم برای بعد انتقال خوبه.  استراحت  مطلق خوب نیست. دکترم میگه.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
منم هر کس بیرون می بینم حامله شده همش میگم ivf بوده🙈🙈🙈🙈 به خدا دیگه باورم نمیشه بارداری طبیعی بع ...

خواهر من اولی رو دوسال تو اقدام بود تا حامله شد، دومی رو با اینکه قرص اورژانسی هم ۸ تا خورده بود، ناخواسته حامله شد. یادتونه که تو دو هفته انتقال من ، بهتون گفتم. شاید  ما هم برا دومی این همه مشکل نداشته باشیم، خدا رو چه دیدید. 😍

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عزیزم کلا روی شکم خوابیدن برای هیچ کس، زن، مرد، بزرگ و کوچیک خوب نیست

دوستم یه مشاورهمیخام بکنم.من مردادانتقال دادم که نشدمتاسفانه.جاریم بارداره ازمن کوچکتره ودی ماه میزاد.به نظرت انتقال بعدی رابزارم بعدیاقبل زایمان اون؟

دوستم یه مشاورهمیخام بکنم.من مردادانتقال دادم که نشدمتاسفانه.جاریم بارداره ازمن کوچکتره ودی ماه میزا ...

عزیزم انتقال بده...زمانو از دست نده