2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818856 بازدید | 669102 پست
آره منم همیشه میگم خدایا بارداریه ناخواسته یعنی چی که یه عده راجبش حرف میزنن مگه میشه آخه، اصن درکش ...

منم هر کس بیرون می بینم حامله شده همش میگم ivf بوده🙈🙈🙈🙈 به خدا دیگه باورم نمیشه بارداری طبیعی بعد از عشق و حال🙈🙈🙈🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با شروع داروهای تحریک تخمدان روزی سه تا رو شروع کن اگر فولی هات زیاد بود از روز پانکچر 8 تا بخور اغ ...

یک دنیا ممنون از توضیحت زینبی جون شیر محلیم خوبه بخورم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
چند روز قبل از پانکچر  یه بار دیگه هم واسه انتقال روز دوم یا سوم پریودی دفعه اول بالای 3000 ب ...

از همه می گیرن این آزمایشارو چون من اینقدر امسال آزمایش دادم سقف آرمایشم تموم شده؟

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2731
خداروشکررررررر مشکلتون چی بود؟؟ منو همسرم هم مشکلی نداشتیم ولی باردار نمیشدم بعد از انتقال منفیم ...

مشکل نداشتیم...گلم جواب بتام ۱۴۵شد روز ۲۹سیکل..نظرت چیه؟

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2738
منم ۱۱ کیلو اضافه شده بودم.رسما داشتم میمردم ..چند روز بستری شدم. البته من کلا بدنم حساسه.الانم سر ...

الهی بگردم سارا جونم

ببین تو خونه هم سرم با اندانسترون میزنی؟ 

منظورم اینه با اون هم نتیجه نگرفتی؟ اخه از محیط بیمارستان خوشم نمیاد خیلی تلاش کردم و خدا رو شکر بستری نشدم، تو خونه سرم میزدم باز بهتر بود، درسته با همون سرم تو دستم گاهی حالم بهم میخورد ولی از بیمارستان خیلی بهتر بود

کاملا میفهمم چی میگی، به هر دکتری هم بگی مسخره میکنه و میگه علت روحی روانی داره 😐😐😐😐

جواب رو گرفتم بتام ۱۴۵...امروز ۲۹سیکل هستم..کم نیس؟

مبارکه مبارکه🤩🤩😁😘🥰😍✨🙏

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
مشکل نداشتیم...گلم جواب بتام ۱۴۵شد روز ۲۹سیکل..نظرت چیه؟

خییییلی خوبه

تازه باید صبر میکردی چند روزی از موعدت بگذره😍😍😍

مبارکت باشه😘😘😘😘

خداروشکرررررر🙏🙏🙏🙏

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
یک دنیا ممنون از توضیحت زینبی جون شیر محلیم خوبه بخورم

آره خوبه فقط خوب جوشیده باشه و با گلاب سردیش رو بگیر یا کمی زنجبیل یا هل 

ولی تو خوردن اون عرقیجات هم زیاده روی نکن در حد. دو قاشق تو شیر بریز کافیه و اینکه متنوع باشه که با داروهای پانکچر تداخل نکنه

منم همین جوری شیر میخوردم ولی هر روز میلم نمی‌رفت بخورم 

2706