2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6869261 بازدید | 672645 پست
خواهرا من دیشب دیگه طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و چند دقیقه بعد مثبت شد دوباره صبح گذاشتم با ادرا ...

مبارک باشه عزیزم❤❤❤

خداروشکر❤❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
چطوری دوباره دومد پایین وزنت

هروز ۶تا سفیده تخم مرغ دوپارچ دوغ نوشابه انرژیزا آب فراوان  یه پام تو خونه یه پام دسشویی هرچیم میگفتن بریم بیمارستان نمیرفتم بااین رژیم روزی یک کیلو کم میکردم بعد که پریود شدم بهترم شدم 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد این داروها عوارض داره خدا به هممون کمک کنه 

اره متاسفانه..قبل شروع داروها حتما یه سونو سینه انجام بدید ..عوارضش بیشتر رو سینه س 

اوکیی ممنون خدا رحم کنه من زحمت کشیدم وزنمو پایین آوردم خدایا

گلم نترس این اضافه وزن فقط آبه که دفع میشه به وزنت کاری نداره تپلی جان

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
هروز ۶تا سفیده تخم مرغ دوپارچ دوغ نوشابه انرژیزا آب فراوان  یه پام تو خونه یه پام دسشویی هرچیم ...

آفرین به ارادت یعنی فقط همینارو در روز می خوردی یا چیزای دیگم می خوردی 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
دقیقا مثل من منم آرزوم بود حداقل یبار تو این سالها بی بی چک مثبت میدیدم فقد حتی شده کاذب اما هیچ وقت ...

ان شاء الله به زودی مثبت واقعیشو میبینی عزیزم..بی بی کاذب خیلی بده.اصلا اسمش نیار رو زبونت دیگه..خیلی بده.

آفرین به ارادت یعنی فقط همینارو در روز می خوردی یا چیزای دیگم می خوردی 

فقط اینارو میخوردم نمیتونستم چیزه دیگه بخورم مگر سوپ ی چیزه سبک فقط 

از وقت دوسال میگذره از ترس مامانم دیگه دارو درمانو گذاشتم کنار از بس غصه خورد گفت دیگه نمخواد بچه برای چیته ولی الان دارم دوباره دلو به دریا میزنم برای بار آخر برم خدا کنه فرجی بشه نشدم دیگه هیچ 

اره متاسفانه..قبل شروع داروها حتما یه سونو سینه انجام بدید ..عوارضش بیشتر رو سینه س 

وای اینو دیگه نگو خوابم نمی گیره تا صبح اینقدر فکر می کنم چون سینه هام فیبروکیستیکه بخاطر همین تا الان راضی نشدم میکرو کنم یعنی تاثیر داره😩😩😩😩خدایا خودت رحم کن

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
دقیقا مثل من منم آرزوم بود حداقل یبار تو این سالها بی بی چک مثبت میدیدم فقد حتی شده کاذب اما هیچ وقت ...

تور خدا ازخدا بی بی چک مثبت واقعی بخواین.

منم مثل شما بودم حتی کاذب هم مثبت نمیشد.همین دعای شما ر میکردم.

خدا دعام ر مستجاب کرد انقدربیبی 

چک مثبت و آزمایش منفی توکاسه م گذاشت ! که عاقل شدم وار خدا بی بی چک مثبت واقعی خواستم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
خواهرا از همتون ممنونم ،مخصوصا زینب جون 😘😘😘همیشه با صبر و حوصله و معلومات بالا ج منو دادی ، به جز ...

واقعا برات خوشحال شدم خدا رو شکر عزیزم 😍😍😍😘😘😘😘

ان شاءالله مامان شدن همه دوستان🌹🌹🌹

2706