2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822529 بازدید | 669256 پست
خانوما روز تخمک کشی وانتقال حتما باید کسی همراهمون باشه یا زود انجام میشه فقط با شوهرم برم

یک نفر همراه کافیه.

من شوهرم نبود ، یکبار با دایی ام رفتم. یکبار با مامانم.

پانکچر شوهرم بود.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک نفر همراه کافیه. من شوهرم نبود ، یکبار با دایی ام رفتم. یکبار با مامانم. پانکچر شوهرم بود.

سخته درد که نداره به اونصورت؟زمانی که انتقال دادم باید حتما یکی مواظبم باشه یا خودم می تونم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2728
آخه چرا سرخود دختر گل؟ چه جراتی😂😂😂

آخه من غلظت خون نداشتم لب مرز بود و چون خون لخته نشه نمیتونن قطع کنن

منم گفتم تو ۲روز لخته نمیشه الان یک ماه و نیم اینجوری میزنم😁من پروژسترونمم کامل ۱ماه قطع کردم دکتر رکزی یکی میده اما من نزاشتپ و پرولوتونم داد نزدم اخه ما چه فرقی داریم با بارداری عادی خوب اونا هم ممکن زایمان زودرس بگیرن ما هم ممکن

سپردم به خودش که حافظش باشه انشاللله الکی امپول و شیاف و دارو مصرف نکنم🌷🌷🌷🌷🌷😁

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام زینب جون من دیروز بتام ۱۳/۴ بود امرز دوباره بیبی زدم باز همون هاله چن روز پیش افتاد بنظرتون این ...

عزیزم فردا صبح برو آزمایش بده انشاللله بتات بالا بره یعنی همه چیز اکی به امید خدا🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
خانوما روز تخمک کشی وانتقال حتما باید کسی همراهمون باشه یا زود انجام میشه فقط با شوهرم برم

فقط با شوهرت لازم نداری به کسیم نگو راحتتره

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2740
سخته درد که نداره به اونصورت؟زمانی که انتقال دادم باید حتما یکی مواظبم باشه یا خودم می تونم

اصلا درد نداره..شوهرت باشه کافیه...به سلامتی عزیزم 😘

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اصلا درد نداره..شوهرت باشه کافیه...به سلامتی عزیزم 😘

ممنون سارا جون‌ حالا منتظرم پریود بشم امروز روز نهم‌که آمپول زدم  پس درد نداره خداروشکر😍😍

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
@زینبی_بابا     زینب جون من قرار بود سیکل رو امروز (روز دوم پری) شروع کنم داروها رو هم ...

عزیزم به نظرم دوسال خیلی زیاده که بخای منتظر بشی ..توکل کن به خدا و شروع کن 😘😘

بچها همسرمن تو مرکزناباروری ای  که میریم آزمایش داد نرمال مرفولوژیش نمی دونم ۱۰ یا ۱۵ بود دقیق یادم نیست ولی می بینم شماها میگین بیشتر از ۴ یا ۵ نداریم یعنی چی من خیلی گیج شدم پس چطور واس همسر من ۱۰ و ۱۵ شد؟! ببخشید نمی دونم سوالمو چطوری بگم شماها متوجه بشین انگاری خیلی بد نوشتم😓

خدایا هیشکی تو شرایط زندگی مانذار ،همه زنا وقتی پریود نمیشن یا با خوشحالی میگن دوباره باردارن یا میگن ای وای از دستمون در رفت 

اما ماها هر وقت میخوایم پری بیاد نمیاد خدایش گیر داده از بس تو فکر پیدا کردن دکترو مرکز ودرمان و....... هستم استرس منو گرفته پری نمیاد حالا وای به حاله اینکه درمان برم خدا رحم کنه 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
ببخشید یکی خدای نکرده هایپر میشه چیکار می کنن بستریش می کنن؟

عوارض هایپری چند روز بعد پانکچر نشون میده .اگه خیلی اوضاع خراب باشه بستری میکنن.ان شاء الله که هایپر نمیشی و انتقال میدن و مامان میشی 😘😘 سفیده تخم مرغ ،پروتئین و آب فراوون رو فراموش نکن

2706