2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822504 بازدید | 669255 پست
عریزم.شما برو شوهرت مرکز ناباروری ازمایش بده ک.مطمئن شی کاملا سالمه ک بعد بتونی خودت درمان رو شروع ک ...

میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی اگه یه موقع سوال داشتم اونجا بپرسم؟ممنون میشم

ممنونم بابت راهنمایی هاتون خواهرمیشه آدرس بیمارستان روبرام بفرسی..من خیلی میترسم شوهرمم مشکل داشته ب ...

انشاءالله ک.مشکلی نداره...ادرسش والا فقط اینجوری میگن میدون دفاع مقدس...دیگه جزیی بلد نیستم ک ادرس بدم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوکی گلی، پس بذار همین الان بگم حتما حتما مرکز ناباروری باید بری حتی از نوع دولتی، آزمایش اسپرم مرا ...

زینبی بابا گلم میشه درخواست دوستیموقبول کنی؟؟آحه احساس میکنم باتجربه ی تاپیک شمایی🥰میخواستم یه وقت سوالی داشتم ازتون بپرسم

2728
مرسی عزیزم چشم به امید خدا دوباره میدم.. بعدم اینکه آزمایشات ایمنی من نزدیک پانصد شد سال قبل که تو ب ...

عزیزم من دو گروه آز دادم .یکیش توی مرکز ابن سینا شد ۵۰۰ تقریبا.

یکی هم توی یه جای خصوصی شد ۷۰۰

دو تا آیتم رو هم دکترم از قلم انداخته بود که میشد ۳۰۰ تومن.

ک ندادم اونا رو دیگه.

من چون بیمه تکمیلی بودم ، دیگه خیلی ب هزینه ها دقت نمیکردم.

حتما جای ارزونترم هس.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
نه گلم میشه حدودا 3 روزه، مرحله کلیواژ

خوبه یا بد؟من دوباره میخوام میکرو کنم.دفعه قبل یدونه جنین aهشت سلولی داشتم.

دکتر میگه اهدایی نمیخوای؟گفتم نه.هنوز صفر نشدم.

گف پس باید چند بار پانکچر کنی یدونه یدونه جمع کنیم بعد بزاریم.گفتم مشکلی نیس.

ذخیرم کمه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
تیارای عزیزم واقعا امیدوارم با همین دوتا جنین باردار بشی و دو تا نی نی خوشگل برات بشن. وقتی رفتم بر ...

ممنونم عزیزم،  پس جنین شناس میگه آخه تو اتاق انتقال هر سوالی میپرسیدم جوابگو نبودن،،،  من که فریز نداشتم پیش جنین شناس هم نرفتم

2738
عزیزم من دو گروه آز دادم .یکیش توی مرکز ابن سینا شد ۵۰۰ تقریبا. یکی هم توی یه جای خصوصی شد ۷۰۰ دو ...

مرسی عزیزم خداروشکر که شماها هستین😘😘😘😇

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
عزیزم الان خاطرم نیست دقیقا ولی خیلیا با خون ریزی قرمز مامان شدن عزیزم میدونم نگرانی و حق داری، این ...

سلام‌زینبی جان یه سوال من خیلی معده درد شدم شدید علتش چیه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خانومایی که هماتوم دارین موقع استراحت فقط درازکش باید باشیم? من از بس تو این حالت هستم خسته شدم

نه عزیزم .انقدر لازم نیست همش بخوابی.

مراعات کن بیشتر. خم و راست نشو.

نماز نشسته.

دستشویی فرنگی.

چیزی بلند نکن.

رو پا خیلی نایست.مثلا نرو یک ربع روی پا ظرف بشور.

طرازی ب من‌گفت یبوست هم دلیلش میشه.نذار یبوست بشی.

و اینکه آسپرینموقطع کرد و بعدش خوب شد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

@زینبی_بابا    

زینب جون من قرار بود سیکل رو امروز (روز دوم پری) شروع کنم داروها رو هم گرفتم که از امروز ساعت ۵تزریق کنم ولی همسرم بعدازظهر رفت پیش اورولوژیست  دکتر جواهرفروش کلا نا امیدمون کرد که اگه با شرایط همسرم ivf کنیم اگه حتی جنینی تشکیل بشه و مثبت هم بشه بعد از چندماه سقط میشه.  گفته باید دو سال تحت درمان هورمونی قرار بگیره تا هورمونهای مردانه‌ش و اسپرمش تقویت بشه . اگه خاطرت باشه همسرم مشکل اسپرم داشت تعداد ۱۰ میلیون ۲ درصد نرمال و dfi هم ۲۸ بود و مشکل کروموزومی جابجایی رابرتسونین داشت که قرار بود pgs هم بکنم که هزینه pgs برای ۴ تا جنین ۸ میلیون میشه . خودم سنم ۳۷ ساله و ذخیره‌م  ۲.۱۹ و با بررسی های انجام شده خودم مشکلی ندارم اما تا دو سال دیگه هم سنم بالاتر میره هم ذخیره‌م کمتر میشه . 

حالا نمیدونم سیکل رو شروع کنم ببینم نتیجه چی میشه و همسرم هم به درمان خودش ادامه بده یا صبر کنم همسرم درمان بشه ؟ خیلی سردرگم شدم .

و اینکه اگه خواستم برم تو سیکل اشکالی نداره از روز ۳ پری شروع کنم.  

2706