2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822530 بازدید | 669256 پست
نه گلم بعد از لکه بینی نرفتم، خواستم برم که تهوع های شدید شروع شد، دوباره خواستم برم که طول سرویکس ک ...

زینب جان تهوعت از کی شروع شد؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرا از همتون ممنونم ،مخصوصا زینب جون 😘😘😘همیشه با صبر و حوصله و معلومات بالا ج منو دادی ، به جز ...

خداروشکر مونا جون ..انشاءالله نصیب همه ی منتظری بشه 😍😍😍🤗

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
سلام عزیزم خوش اومدی، ان شاء الله زودی مامان بشی  عزیزم جنین ها رو یک بار هزینه کلی میگیرین بر ...

راستی ی سوال همون روز ک‌نمونه اسپرم میگیرن و تخمک میکشن اون‌روز تخمکها و اسپرم باهم میزارن ک جنین بشه دیگه؟؟؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2731
سنت خوبه عزیزم. من بار اول ندادم ، مثبت هم شدم و توی ۸ هفته قلب جنین ایستاد. بار دوم دادم. اونایی ...

مرسی عزیزم چشم به امید خدا دوباره میدم.. بعدم اینکه آزمایشات ایمنی من نزدیک پانصد شد سال قبل که تو بیمارستان دولتی هم نزدیک صد میشه ..شما میگین دوتومن میشه یعنی برای من کامل ننوشته ای خدا گیج شدم ..

آخه میخواستم از روی آزمایش های قبلی دوباره بدم نزدیک پنج شش صفحه جواب آزمایش بود همش هم برای ایمنی بود..

ببخشید یکم بیانم ضعیف 🙈🙈🙈

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
عزیزم منم آندومتریوز داشتم و کیست آندومتریوما  ولی قبل از انتقال ال دی داشتم گاهی قبل از سیکل ...

پارسال 0.9 امسال 1.2 البته دو جای مختلف آز دادم که دکتر گفت آزمایشگاه پارس (بلوار کشاورز) معتبرتره 

ذخیره م هم پایینه

دردهام قبلا موقع تخمک گذاری و پریود بودن الان دیگه هر روز درد دارم و متاسفانه دو دوره س فقط با آمپول پریود میشم

ای خدا   

2740
سلام عزیزم، شما کیفیت جنیناتونو چطوری متوجه شدید؟  به من نگفتن

تیارای عزیزم واقعا امیدوارم با همین دوتا جنین باردار بشی و دو تا نی نی خوشگل برات بشن.

وقتی رفتم برا فریز جنین با جنین شناس صحبت کردیم برامون توضیح داد ۹ تا جنین دارم .ازشون پرسیدم گریدشون چیه گفتن بی 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام دوست عزیز من ازدوستان تاپیک راهنمایی خواستم که زینبی بابا شمارو معرفی کردن...من ۳ساله پیش یه سق ...

سلام.عزیزم...ببخشید من.نتونستم همه پست ها رو بخونم..اره دوستان درست گفتن باید همه کاراتو تو مرکز ناباروری انجام بدی.چون فقط جواب اونا قابل اعتمادهست مخصوصا ازمایش اسپرم همسر ک فقط ت مرکز ناباروری قابل قبوله.اگه دنبال جای دولتی هستی من خودم بیمارستان زینبیه بودم..میتونم اونجا رو بهت معرفی کنم. من راضی بودم. دولتی و ارزون..فقط خب شلوغیش ی خرده اذیت میکرد

درباره دکتررستمی هم دیدم گفته بودی اره همون چیزا ک.گفتی درسته دکتر قدیمی و خیلی خوبیه ولی خب دیکه اکثرا دستیاراش کارمیکنن و خصوصی هم هست.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام دوستان عزیزمیدونم هرکدوم ازشمامشک داریدوشایدوقت نکنیدجواب بدین ولی خواهش میکنم اگه کسی وقت کرد ...

عریزم.شما برو شوهرت مرکز ناباروری ازمایش بده ک.مطمئن شی کاملا سالمه ک بعد بتونی خودت درمان رو شروع کنی..اگه مشکل فقط پلی کیستیک.باشه. احتمال اینکه بعد کوتر تخمدان بارداربشی خیلی زیاده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عریزم.شما برو شوهرت مرکز ناباروری ازمایش بده ک.مطمئن شی کاملا سالمه ک بعد بتونی خودت درمان رو شروع ک ...

ممنونم بابت راهنمایی هاتون خواهرمیشه آدرس بیمارستان روبرام بفرسی..من خیلی میترسم شوهرمم مشکل داشته باشه

@زینبی_بابا    

زینبی جان اینا هم هست.گزینه اول و دوم چه فرقی با هم دارن؟ 

من از آزمایشگاه شهرمون که پرسیدم گفتن این فاکتورا که الان گذاشتم رو ندارن.گفتن ده شب به بعد چیز ی نخورم.نمیدونم حالا میخوام برم اهواز یه آزمایشگاه دیگه هم برم شرایطمو براشون بگم ببینم میگن چه روزی برم برا آزمایش.بنظرت من ۲۰ روز پیش پانکچر کردم میتونم الان این آزمایشات رو بدم؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2706