2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863908 بازدید | 672287 پست
بچه ها كسي هست پردنيزولون خورده باشه و مثبت شده باشه  (قبل از انتقال ميدن و بعد قطع ميشه و يك ...

من 🙋‍♀️

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
هيچي  با نااميدي و گريه رفتم آز دادم  ولي بعد ٥ هفته چنان وياري پيدا كردم كه يه ليوان آب ...

مرسی

ایشالا

فقط خیلی تشنم میشه

لبهام همش خشکه

هرچی آب میخورم باز تشنمه

نمیدونم عوارض آمپول و شیافه یا چیز دیگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

البته من هنوز پانکچر نکردم دیروز 15 پری بود که استرادیول برام شروع شد تا سوم پری برم دوباره دکتر که ...

نه عزیزم استرس نگیر همه چی خوب پیش میره

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2731
عزیزم سه بار میکرو انتقال دادم ۳۰ سالمه...پس دوباره از اول بدم همه آزمایشامو...دوتا جنین دارم فقط می ...

سنت خوبه عزیزم.

من بار اول ندادم ، مثبت هم شدم و توی ۸ هفته قلب جنین ایستاد.

بار دوم دادم.

اونایی ک‌دکتر خودم نوشت ، مشکلی نداشت.

اما من رفتم تکمیلیش رو دادم یه دکتر دیگه نوشت ، یک آیتمش مشکل داشت.خیلی حاد نبود. اما ب۶ و ب ۱۲ خوردم قبل انتقال و آنوکسا بعدش.

هر چند فکر میکنم آنوکسا رو لازم نیست تا آخر بزنم ولی خوب محکم کاریه دیگه.

حتما بدین از ها رو.

می ارزه.

من ۲ تومن پول انتقال دادم ، ۱ونیم پول سقط.

در حالیکه از ها زیر ۲ تومن شد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
خواهرا من دیشب دیگه طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و چند دقیقه بعد مثبت شد دوباره صبح گذاشتم با ادرا ...

وای عزیزم خیلی مبارک باشه سعی کن استراحت کنی ایشالا ۳ روز دیگم برو از بده خیالت راحته راحت بشه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عزیزم اگه تهرانی یه ویزیت با دکتر امیر جنتی انجام بده همسرتون خیلی پزشک حادقی هستن ایشون 

بله تهرانیم آره خیلی تعریفش رو شنیدم. منتها یه مساله ای هست که همسر من با تجربه ای که ازش دارم اگه این دکتر اون دکتر ببرمش دیگه ول می کنه کل ماجرا رو. برای همین ترجیح دادم با نظر همین دکتر که قبولش داره فعلا بریم جلو. خودم سونو و آزمایش هاش رو یواشکی ببرم فایده داره؟ یا باید حتما معاینه بشه؟ 

ای بابا زد جاده خاکی که😬😬😬😬 منم چند روز پیش دکترم داشت میگفت کاش خرید سیسمونی رو میذاشتی هفته 3 ...

وا این چه حرفیه دکتر زده چه بی ادب🤐ما دیگه انشالله مثل ادمای دیگه هستیم🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بله تهرانیم آره خیلی تعریفش رو شنیدم. منتها یه مساله ای هست که همسر من با تجربه ای که ازش دارم اگه ا ...

اره عزیزم فکر خوبیه میتونی بری پیشش شرایط همسرت را براشون توضیح بده پزشک بادرکیه حتما درکتون میکنه هرچند نیازه که همسرتون هم معاینه بشه ولی اگه دارو بنویسه خیلی خوبه چون داروهایی که به همسرمن داد خیلی خوب بود

😍😍خدایا شکرت
انوکسا تقریبا تا آخرش استرادیول تا هفته 10 پروژسترون هم بستگی داره ولی اگر همه چی عالی باشه تا هفت ...

زینب جان من خودم از خودم دارم انوکسا رو ۲روز در میون میزنم 

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
وایی من چرا پری نمیشم اخلاقم بده عجولم ولی دست خودم نیست😔😔😔

منم پریود نشدمممم ازمایشمم منفی منتظرم پریودشم برم ای وی اف

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
سلام مامانای گللل منم بزودی میرم تو سیکل ای وی اف اگ خدای بزرگ قبول کنه..من چندتا سوال دارم‌میشه جوا ...

@زینبی_بابا     کسی جوابمو نداد فکرکنم شما باتجربه تر باشی بچها میپرسن ازتون...ببخشید شما اهوازی هستین

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2706