2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822109 بازدید | 669237 پست
انوکسا تقریبا تا آخرش استرادیول تا هفته 10 پروژسترون هم بستگی داره ولی اگر همه چی عالی باشه تا هفت ...

دکتر به من گفت انوکسان تا ۶ هفته بعد از زایمان.☹از هفته ده هم استرادیول رو هرهفته یه دونه کم میکنیم. پروژسترونم بستگی به اوضات داره.این امپول پروژسترونه اسیرم کرده تو راه درمانگاه. میترسم خودم بزنم.دکترم شیاف نداد.گفت همون امپول..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
فكر كنم ياسي هيسترو كرد نه لاپارا، اين كوترش اعصابمو خورد كرده، اخه من آصف جاهر نميشناسم باز با پور ...

یاسی لاپاراسکوپی کرد.فکر کنم ذخیرشم حدودای دو بود..دیدم اینجا تعریف لاپاراسکوپیه آصف جاهو میکنن.سر این میگم اون خوبه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یاسی لاپاراسکوپی کرد.فکر کنم ذخیرشم حدودای دو بود..دیدم اینجا تعریف لاپاراسکوپیه آصف جاهو میکنن.سر ا ...

ساراجون ميشه ياسي رو صدا كني در اين مواردي كه حالمو بد كرده سوال كنم ازش؟

...
2740
خیلیییی متشکرم عزیزم

به كه تو بارداري ميگن خوبه ولي خب ببين تو بارداري چيزاي خوبم زياده رويش شايد خوب نباشه، برا همون براي همون به هم خب كمي بخور نه زياد، دوم اينكه حالا نه در مورد به، كلا در مورد خوراكي ها رعايت طبع خيلي مهمه، مثلا من طبعم گرم بود فلفل خوردم بهم نساخت يا زنجبيل خوردم خيلي برام بد شد، برا همين كلا طبعتو رعايت كن

...
عزیزم برو دکتر تا بدتر نشدی .بهت داروهای مجاز میدن خوب میشی زود.رفته بودم بیمارستان یه خانمه انقدر د ...

خودمم تازه  دوسه روزه از بیمارستان مرخص شدم 😕

دکتر عمومی باید برم یا زنان؟؟؟

الانم باید بستنی بخورم برا سونو یعنی گلوم میترکه دیگه 

نمیدونم این دکتر سونو چشه همه اش میگه بستنی بخورید کاکایو بقیه یه شکلات میگن بخور😢

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
عزیزم من واقعا هیچ اطلاعاتی در مورد طب سوزنی ندارم اگر مطمئن هستین بدتر نمیشه شرایط اون چند تا اسپرم ...

من هم به طب سنتی اصلا عقیده ندارم ولی طب سوزنی رو چون تاثیر دیدم ازش میگم. البته دیشب با همسرم صحبت کردم نهایتا" به این نتیجه رسیدیم که فعلا همین روشی که در پیش گرفتیم رو بریم و سر موقع عمل تسه و واریکوسل رو انجام بده اگه خدایی نکرده خدایی نکرده زبونم لال اسپرمی پیدا نشد بعدش بریم دنبال طب سوزنی اول توی تهران پیش همین دکتر باز هم اگه نشد پیش اون دکتری که معروفه تو اردکان یزد. 

به كه تو بارداري ميگن خوبه ولي خب ببين تو بارداري چيزاي خوبم زياده رويش شايد خوب نباشه، برا همون برا ...

من طبعم سرده

بعد از انتقال هم همش چیزهای سرد خوردم

حالا نمیدونم هنوز هم باید چیزهای طبع سرد بخورم؟ همچنان ادویه و زردچوبه نخورم؟ 

کنجد روی نان مشکل داره؟

خودمم تازه  دوسه روزه از بیمارستان مرخص شدم 😕 دکتر عمومی باید برم یا زنان؟؟؟ الانم باید بستن ...

برو دکتر زنان عزیزم

فکرکنم شکلاتم همون تاثیرو داره.شکلات بخور.بستنی بدتر میکنه گلو درد رو..

واقعا هم اثر داره افکار روی پریود روی خیلی چیزا اثرش فکر کردن رو دیدم، اصلا باورم نمیشد تا با چشم خ ...

اتفاقا خودمم به این موضوع فکر میکردم که افکار آدم چه قدرتی دارن و چقد تو زندگی آدم اثر دارن و خودمون متوجه نیستیم