2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6824004 بازدید | 669322 پست
اوکی من نمیدونستم دو نوع داریم،  خب الان اثر هر دو نوع یکیه یا اینکه یکیش بهتره؟  شما سینا ...

نه من گونال بود.فرق نداره فکر کنم.گفتم که واسه من اول از اون خودکاری ها بود ولی دفعه بعد پودر و آب بود

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
اوکی من نمیدونستم دو نوع داریم،  خب الان اثر هر دو نوع یکیه یا اینکه یکیش بهتره؟  شما سینا ...

محتویات یکیه فقط سرنگشون فرق داره.بنظرم خودکاری خیلی راحت تر بود.اصلا لذت میبردی از تزریقش😁😁 .من خودم پودر و آب رو وقتی اون سوزن بزرگ رو میخواستم وصل کنم که آب رو قاطی پودر کنم اصلا دلم از دیدنش میلرزید.یجورایی از دیدنش میترسیدم.بعد که اون سوزن انسولین رو بهش وصل میکردم دلم آروم میشد به طرز عجیبی😁😁😁

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محتویات یکیه فقط سرنگشون فرق داره.بنظرم خودکاری خیلی راحت تر بود.اصلا لذت میبردی از تزریقش😁😁 .من خ ...

موافقم من که هنوز وصل نکرده هول برم داشت سریع اومدم اینجا ازتون پرسیدم که من چه کنم با این امپولا، عصر طبق راهنمایی شما و چند نفر دیگه از دوستان اینجا تزریقو همسرم انجام داد خداروشکر خوب بودش فقط موقع فرو کردن سوزن کنار ناف یکم تکون خوردم و پریدم    

2728
امیدوارم اینطور باشه فردا برم آز بدم نشون میده؟

جنین ۵روزه و بلاست روز ۱۲ ازمایش نشون میده عزیزم🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها زین چی شد؟؟؟؟؟

زین بیمارستان دوباره سونو شده اب دور جنین کمه و دوباره اکسیژنش کمه دعا کنین براش انشاللله بچش دیرتر به دنیا بیاد و مشکلی نباشه به امید خدای مهربون🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
من گوارشم بهم ریخته.همش دسشویی هستم ببخشید.نمیدونم اصلا به چی مربوطه.خیلی استرس گرفتم.چند روزه.

ملیکا جون الان تو سیکلی؟ اگه نیستی و  اگه بیرون روی داری و میدونی که ویروسی یا عفونی نیست و از استرسه میتونی قرص دمیترون بخوری باعث یبوست میشه. و همچنین اگه داروی خاصی استفاده نمیکنی که تداخل داشته باشه. 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
نفس جان از زین خبر داری؟ زایمان کرد؟

نه هنوز عزیزم. بیمارستانه. دعا کنیم براش که همه چی بخیر بگذره.مخصوصا شما که مادری دعات بهتر مستجاب میشه انشالله

یه وقتایی فکر میکنم اصلا من تو این تاپیک چیکار میکنم و اون وقتایی هست که اتفاقاتی مثل مصی جون افتاده،نمیدونین چقد حالم بده،پیغامش رو که خوندم نفسم بالا نمیومد،استرس و تهوع و تپش قلب رو با هم گرفتم. شاید باورتون نشه اما همچین خبرهایی شادی چندوقتم از مامان شدن بچه ها رو میشوره میبره. بعد که فکر میکنم دلم نمیاد تاپیک رو ترک کنم. اینجا انقد خواهرانه همه دلسوز همیم و با شادی هم خوشحال و از غم هم اشک میریزیم بدون اینکه همدیگه رو بشناسیم که باز پاگیر تر و وابسته تر میشم

برای مصی و همسرش بی نهایت آرامش و صبر آرزو میکنم و امیدوارم که همه مامانا بچه هاشون رو سلامت در آغوش بگیرن و دوستان منتظر هم به زودی از انتظار دربیان و به فکر سیسمونی و پوشک و آروق گرفتن بچه شون باشن.

همتون رو از ته دل دوست دارم

چقدر غم بار . باخوندن پیامت اشک ریختم و بغضم ترکید. من درکت میکنم عزیزم و میفهممت چون خودم کشیدم اون ...

واي محدثه جون اصلا باورم نميشه ، يك مدتي بود از شما هم خبري نبود اصلا فكر نميكردم چنين اتفاقي براتون افتاده باشي ، ان شا الله خدا به دلت صبر و آرامش بده خانمي .

گلم کم کم قطع کن  دکترم می گفت اول اگر دو تا آمپول هست تا چند روز بشه شبی یکی بعد تا یه مدت ش ...

ممنونم عزیزم 

زنگ زدم مرکز گفت تا نیایی اینجا هیچ دارویی رو نه قطع میکنیم نه اضافه☹️

سلام اخر🍂🍁🍂🍁🍂 پست قبل قرار بود پست اخرم باشه .فقط و فقط به این دلیل که دلم نمی خواست شماها رو ...

همين جور اشكم مى ياد خيلى سخته  بعد اين همه انتظار دو تا فرشته بياد تو وجودت و بعد هم برن اونم تو غربت و تنهايى كه درد تنهايى و غربت رو با تمام وجودم لمس كردم

اصلا نمى دونم چى بگم همش دعا دعا مى كردم كه بياى و بگى اون يكى قل هست اما نمى دونم حكمت خدا چيه كه اينجورى شد

باور كن با تك تك كلماتت اشك ريختم چون درد انتظار و كشيدم چه برسه اينكه تو وجودت لمسشون كردى و ماهها باهاشون بودى

قلبم خيلى درد گرفت از دردت اونقدر زياد كه همينجور اشكام مى ياد 

فقط مى خوام بدونى از اين غم بزرگت منم قلبم درد گرفته 

و از خدا مى خوام با همه وجودم بهت صبر بده و قلبتو پر آرامش كنه

چقدر غم بار . باخوندن پیامت اشک ریختم و بغضم ترکید. من درکت میکنم عزیزم و میفهممت چون خودم کشیدم اون ...

محدثه جون شما باردار نبودين مگه دوباره؟؟؟من شمارو كاملا يادمه

سر اولى و بعد چند ماه دوباره باردار شده بودين.شما آزمايشهاتون هم خوب بوده الان مى تونم بدونم چى شده؟

عزیرم.من فقط گاهی ک.پایین ضربه بزنه تو واژن حس درد میکنم وگرنه اکثر حرکاتش دورناف وبالاترهست مگه بی ...

چرا بیمارستانم و NST هم روم وصله

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2706