2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820878 بازدید | 669188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زینبی جان امکان داره پریکد سوم که بیایم برا انتقال هم سیکل بلند رو انتخاب کنن برامون؟ در چه مواقعی ب ...

آره امکانش هست 

واسه من چون کیست و فیبروم داشتم جدای از آندومتریوز، سیکل بلند انتخاب کردن

واسه دکتر هم متخصص ایمونولوژیست هم نوبت نداره رویان؟ چون اغلب سر در میارن از انعقادی هم

البته قطعا الان نباید آز بدی چون پانکچر شدی تمام آیتم ها بهم خورده

2731
الان که فعلا هیچی دوبار انتقال دادم یکبار مثبت شد وقلبش تو ۸هفته وایسادیه بار دیگه هم منفی شدم،الان ...

عزیز دلم

ایشالا خدا دلتو شاد میکنه❣️⭐️

معجزشو باور داشته باش،حتما بهت میده.شما که یکبار جواب گرفتی پس بازم می تونیمیکرو کنی.دست از تلاش برندار.من یکیو میشنلسم بیش از ۷/۸ بار میکرو کرد تا بالاخره تی نی دار شد اونم دو قلو😍 

حرف مردمو بریز دور،همیشه یه چیزی برای گفتن دارن

آبکی بود ترسیدم راستی دمیترون و ب ۶ گرفتم چطوری مصرف کنم رفتم بهداشت گفت باید آمپول آنفولانزا بزنی ش ...

همون ترشحات واژن بوده مهم نیست

دمیترون صبح ها، ب6 بعد از ظهر

واکسن آنفولانزا رو دکترم تایید نکرد بزنم

شما هم از متخصص زنان خودت بپرس

همون ترشحات واژن بوده مهم نیست دمیترون صبح ها، ب6 بعد از ظهر واکسن آنفولانزا رو دکترم تایید نکرد ب ...

زینب جون استفاده‌ از ژل شستشو تو بارداری اشکال داده یانه 

من تا الان استفاده میکردم ولی میترسم ضرر داشته باشه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738

سلام دوستان خوبم.کسی اینجا بوده جدیدا از سرم ای وی ای جی استفاده کرده باشه؟من ۶۵ کیلو هستم این ماه باید برم بخرم و سه روز قبل انتقال بزنم میخوام بدونم قیمت هر بارش چند میشه؟میشه یکم بهم اطلاعات بدید اخه میگن گرونه میخوام برم بیمه کنم خودمو میشه بگید قیمتش ازاد و با بیمه چقده؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

بعدشم من ماه پیش دوهفته روزی ۴ تا پردنیزولون دوهفته دیگش روزی ستا الان رسیدم به روزی دوتا خیلی چاق شدم میخوام بدونم حالا که دوزش کم شده ممکنه وزنمم کم بشه یا بازم چاقتر میشم😔

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706