2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834386 بازدید | 670086 پست
مرسی خانومی بخدا از دیشب دل تو دلم میس عذاب وجدان گرفتم دردم هنوز دارم خیلی نگرانم برام دعا کنید🙁🙁

عزیزم نگران نباش اون جوجه حالش عالیه، بهش آرامش بده خودت هم کلا هر کاری دیدی بهت فشار میاره انجام نده 

سلام بچه ها من دیشب نصف شب دل درد تقریبا شدید گرفتم بعد تمام بدنم داغ شد و عرق کردم بعد بالا آوردم ...

سلام عزیزم چیزی نیست از جمله ویارهای بارداری هست

منم تجربه کردم خیلی بده 😣😣😣😣

یه روز یخ میکنه آدم یه روز گر میگیره، تهوع هم که هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سلامتی عزیزم  نه آزاد نمیشن عزیزم مگه الکیه الان کل سیکل و سیستم بدنت و تخمک ها تحت کنترل ...

قربونت برم زینب جون

والا استرس دارم،میگم نکنه آزاد شه

دکتر برام ستروتاید نوشته،امروز صبح و فردا و پس فردا بزنم.فکر کن این دارو به کنترل تخمک ها کمک میکنه،درسته؟؟

و برام منوتروپین هم نوشته بعد از ظهرا بزنم.

خدا دل هممونو شاد کنه ایشالا .من فقط شما دوستانو دارم برای درد و دل میام پیشتون😍

[QUOTE=109270061]مرسی گلم .پس منم شنبه میرم 💃💃💃 دوتا دمیترون خوردم سرحالم 😁 وای از روزی که دمیترونم جواب نده  ...[/QUOT]

عزیزم دو تا دمیترون رو میدونی که هر 12 ساعت مجازی یک عدد بخوری

منم اولش نمیدونستم

2742
خب پس بالا بوده، خدا رو شکر فهمیدن و گرنه وسط کار بیشتر اذیت میشدی اگر متوجه میشدن گلم برای بارداری ...

ممنون که برام وقت گذاشتی و جوابم رو دادی. دعاکن زود تنظیم بشه. 8 ساله منتظرم. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
سلام عزیزم چیزی نیست از جمله ویارهای بارداری هست منم تجربه کردم خیلی بده 😣😣😣😣 یه روز یخ میکنه ...

مرسی عزیزم که جواب دادی... ببین درد چی؟ یهو از دل درد بیدار شدم... اون خطرناک نیست؟ بعد تو 5 دقیقه داغ و سرد شدم خیلی عجیب بود!

سلام دوستای عزیزم.دکتر من بهم گفت ۲۶ هفته برو دوباره سونو و آزمایش خونم رو تکرار کنم چون دفعه قبل پلاکتم پایین بود.همین روزا باید برم الان ۲۵ هفته و ۳ روزمه به حساب خودم.خیلی نگرانم ممکنه مشکلی باشه بنظرتون؟؟

قربونت برم زینب جون والا استرس دارم،میگم نکنه آزاد شه دکتر برام ستروتاید نوشته،امروز صبح و فردا و ...

عزیزم اصلا نگران نباش 

ستروتاید برای جلو گیری از بالا رفتن ناگهانی LH هست و نمیذاره تخمک ها زودتر از موعد آزاد بشن

2738
مبارک با شه عزیزم، خدا رو شکر که همه چی خوب بوده. ان شالله تا وقتی بقلشون کنی همینجوری خوب پیش بره. ...

ممنون دوست عزيزم انشاالله شما هم اين دوران رو به سلامت ميگذروني و دوقلوهارو در آغوش ميگيري ❤️🌹❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مرسی عزیزم که جواب دادی... ببین درد چی؟ یهو از دل درد بیدار شدم... اون خطرناک نیست؟ بعد تو 5 دقیقه د ...

گلم اگر دردت کوتاه مدت بود باز هم مشکلی نیست، ولی اگر تکرار شد تماس بگیر، اصلا لازم نیست بری حضوری

واسه منم تمام اینا پیش میومد

درد پریودی، تهوع، لرز، گر گرفتگی و... 

[QUOTE=109270061]مرسی گلم .پس منم شنبه میرم 💃💃💃 دوتا دمیترون خوردم سرحالم 😁 وای از روزی که دمیتر ...

نمیدونستم 

چه بد!

مرسی که گفتی..دمیترون تزریقی چی زینب جان؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
باشه عزیزم خیلی معدم ضعف میره  خداروشکرررر امروز رفتم قلبشو دیدم😍😍😍😍 شش هفته و دوروزشه یکی ...

مبارک باشه عزیزم

بتا اول و دومت چند بود ؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

سلام،،خانمای که مثبت شدید خیلی خیلییییییییی مبارکتون باشه انشالله که نه ماه رو بسلامتی بگذرونید ونی نیاتونو بغل بگیرید،،تورو خدااااااا واسه منم دعاکنید ۱۸ساله منتظرم😔😔زندگیم رو هواست هرکی میرسه میگه شما که بچه دار نمیشید چرا جدا نمیشید،،من وشوهرمم کلا زود رنج وحساس شدیم حتی حرف همدیگه هم بهممون میریزه😭😭😭خسته شدم از انتظاررررررر،خدا خودش کمکمون کنه انشالله🙏🙏🙏

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706