2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849827 بازدید | 671080 پست
عزیزم تو رو خدا استرس نگیر گلم، اگر برای شما گفتن بلاست حتما دلیلی داشته خیالت راحت جنین های شما حتم ...

زینب جان من در مورد مکمل ها پرسیدم البته تو قسمت توضیحات خانمها،گفتن ویتامین ای چون محلول در چربی هستش بهتره دیگه نخوری.میدونید دلیلش چیه؟

خدایا شکرت  
نه عزیزم.مساله ای نیست.من خودم دیدم مثبته.هرکی بدنش یه جور جواب میده.خانومایی اینجا دیدم که بلاست گذ ...

ممنون که عذرخواهیم رو پذیرفتی

مهم اینه که خودت دیدت مثبته.دیدت مثبت باشه باعث میشه همه ی اتفاقات مثبت برات اتفاق بیفته.امیدوارم اینبار با اولین انتقال مثبت بشی

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون که عذرخواهیم رو پذیرفتی مهم اینه که خودت دیدت مثبته.دیدت مثبت باشه باعث میشه همه ی اتفاقات مث ...

مرسی عزیزم.ان شاالله شما هم انتقالت مثبت بشه.بیاییم اینجا خبر مادر شدنمون رو بنویسیم.  

خدایا شکرت  
سلام عزیزم گناه داری😢😢😢😢گلم صبح بدون اینکه از رختخواب بلند بشی یه کم نون خشک یا بيسکوئيت بخور بع ...

باشه عزیزم خیلی معدم ضعف میره 

خداروشکرررر امروز رفتم قلبشو دیدم😍😍😍😍 شش هفته و دوروزشه یکی یدونم😍❤ قسمت همه منتظرا بشه این روز ❤🙏🙏🙏🙏

راستی بعد از سونو واژینال یه خورده آب و ترشح ازم اومد بیرون ترسیدم اون که چیزی نیس🤔

خدایا...شکرت😍
2731
نه گلم ربطی نداره حتما اون لحظه فرم کمرت مناسب نبوده و این حرکتو زدی و درد گرفته، در کل جای نگرانی ن ...

مرسی خانومی بخدا از دیشب دل تو دلم میس عذاب وجدان گرفتم دردم هنوز دارم خیلی نگرانم برام دعا کنید🙁🙁

بخاطر همینه که من میگم جنین شناس مهمه.حتی کار مرکز هم به طور کلی مهمه.حساب کن مرکز قبلی همش میگفتن ا ...

حق داری نبخشی عزیزم.خیلی سخت گذشته

عمل شوهرم اینجوری نبود همش سه بخیه خورد.اما بازهم پشیمونم میگم ای کاش عمل نمیکرد. از طرفی هم بیچاره شوهرم میگه اگه لازم باشه بعدها دوباره حاضر میشم عمل کنم اما من دیگه اجازه نمیدم

به هرحال خداروشکر ایندفعه جنین داری انشالله همون دفعه اول مامان میشی

منم داغون  ولی من پرسیدم گفتن آمپول اثرش خیلی بالاست نميشه نزني به شیاف اکتفا کنی

زنگ زدم سوال کردم، قرار شد بهم خبر بدن. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
@لیانا21   عزیزم تبریک ميگم خداروشکر که هم دختر داری هم پسر  انشالله سالم بغلشون کنی خدا ...

فدات عزيزم مرررررسي انشاالله قسمت خودت بشه 😘😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
همون روز پانکچر معلوم میشه هایپری یا بعدش معلوم میشه؟؟؟؟ من پریروز پانکچر انجام دادم،از دیشب زیر دل ...

من روز پانکجر بهم گفت یکمی آب آورده زیاد نیست ،دوروز بعدش حتی برای پی آر پی هم رفتم اما روز انتقال گفت بدرد نمیخوره شکمتو خیلی آب آورده ،بعد که خودمو وزن کردم دیدم آی وای ۱۱کیلو اضافه دارم سخت بود خیلی من حتی بیمارستان هم نرفتم آبش رو بکشن،تو خونه روزی دو سه پارچ دوغ با نوشابه انرژی زا و سفیده تخم مرغ می‌خوردم از بس دوغ می‌خوردم یه ساعت یه بار دستشویی میرفتم هرروز صبح خودم می‌کشیدم روزی یک کیلو کم میکردم خیلی سخت بود 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
عزیییزم خدارو هزاربار شکر....چه خبر خوبی، اینقدر که مهربونی چه لطف بزرگی از خدا شامل حالت شده که دخت ...

ممنوووووون عزيز دلم مرررررسي از تبريك قشنگنت😘😘😘

انشاالله همه منتظرا مامان بشن كه خوشحالي منم كامل بشه عزيزم برات آيت اكرسي ميخونم انشاالله زود زود خبر مامان شدنت رو بشنوم بشي مامان دوقلو ها❤️💋💋💋🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
حالا اینجوری نگید.مثلا قراره برا من بزارن ۵ روزه بشه.

نگران نباش. اگه نتونن بلاست شن ، بهت زنگ میزنن بری انتقال همون روز. مال من رو دوشنبه گذاشتن برا ذوب، و گفتن بسته به حال جنینها یا همون دوشنبه،یا سه شنبه یا اگه اوضاع خوب باشه چهارشنبه انتقال میدیم. در دسترس باش. 

بعد خودشون مدام چک میکنن، اگه ببینن اوضاع خوب نیست ، بهت میگن. به من سه شنبه زنگ زدن گفتن بیا، اینا تو محیط ازمایشگاه تا ۴شنبه شاید نمونن، میخوان برن تو دل مامانشون 😍 خلاصه که مال منم بلاست نشدن ، ولی هدر نرفتن😁

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
ممنونم فقط ... صبحونه چی بخورم ؟ ضعف کردم از ۸ تا الان  فقط کمپوت به خوردم که باز گرسنه تر ش ...

عزيزم همه چي بخور 

من صبحانه تخم بلدرچين  ،مرباي به ،پنير ميخوردم چرا به خودت سختي ميدي 

سلام بچه ها من دیشب نصف شب دل درد تقریبا شدید گرفتم بعد تمام بدنم داغ شد و عرق کردم بعد بالا آوردم ...

منم دیشب همینجوری شدم! فقط حالم بهم نخورد، احساس کردم یه چیزی خوردم معده‌ام خوشش نیومده!

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...