2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819681 بازدید | 669150 پست
سلام زینبی عزیز من الان هفته سیزدهم هستم روزی دوتا آمپول پروژسترون تزریق میکنم تا کی باید این آمپول ...

سلام عزیزم، واقعا خدا قوت این همه مدت تحمل کردی

گلم اگر مشکلی نداری و بهت دکتر گفته قطع کن دلیلی برای نگرانی نیست 

من هنوز شیاف دارم علتش اینه جفتم پایین هست و سرکلاژ کردم و گرنه باید زودتر از اینا قطع میشد 

زينبي جان شما متوجه شدين ايا رويان ب همه اغلب بوسرلين ميدن؟

نه گلم مگه میشه یه دارو و یک روند رو برای همه تجویز کرد

گلم بوسرلین برای سیکل بلند پانکچر میدن همراه با ال دی که رحم و تخمدان یه جورایی استراحت کنن و غیر فعال بشن تا به داروهای تحریک تخمک گذاری بهتر جواب بده، فولیکول ها یکدست بشن و اغلب برای افراد با ذخیره متوسط استفاده میشه 

یه کاربرد دیگه برای بوسرلین با ال دی هست و اون هم سیکل انتقال جنین بلند هست که باز مشابه پانکچر هست با این تفاوت که دیگه داروی تحریک تخمدان نمیدن، بعدش استرادیول میدن برای ضخامت رحم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من رفتم مرکز  ب من ۸ تا امپول گنادوتروپین دادن ک هرروز دوتا با ی سرنگ زیرجلدی بزنم دور ناف ...

عزیزم من روزی سه تا میزنم،فقط ساق پاهام درد میگیره(مثل وقتی خیلیییی راه میره آدم) و کمی حالت گیجی که به تدریج بهتر میشم تا دوباره روز بعد...

2728
من سري اول سيكلم كوتاه بود يعني قبلش ديفريلين يا بوسرلين نداشتم بيشتر جنين داشتم سري دوم كه سيكلم بل ...

عزیزم اولا اون دو تا سیکل هیچ کدوم معلوم نیست چه قدر اعتبار داشته باشن چون مهارت جنین شناس اونجا برای من هنوز مبهمه

دوما روحیه شما به رویان نمیخوره، حس میکنم هر تجویزی بدن نگران میشی، کسی هم درست ممکنه به سوالاتت جواب نده اون وقت دیگه خیلی اذیت میشی

اگر دوست داری مطب شخصی خیلی بهتره برات

(اگر هم رویان رفتی خوب برو اونجا رو ببین جو رو ببین اگر خوشت اومد برو چون دیگه وسط کار شک و تردید فقط کار رو خراب میکنه)

دختر گل قبول دارم خیلی از مسائل قبل روی شما اثر گذاشته ولی اگر با آرامش جلو بری نتیجه میگیری

شک ندارم سال دیگه نی نی بغلته

ممنوووون عزيز دلم انشاالله زود زودمامان بشي و تيكر خوشگل بزاري  الهي آمين 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍💋💋💋 ...

مبارک با شه عزیزم، خدا رو شکر که همه چی خوب بوده. ان شالله تا وقتی بقلشون کنی همینجوری خوب پیش بره. برای منم دعا کن دوستم

مرسي عزيزم  اگه تموم شد ديگه گيرم نيومد و دوباره همون اندومترين رو بگيرم بازم مشكلي نيست؟

خواهش میکنم عزیزم 

نه قطعا گیرت میاد، ترجیحا همین سیکلوژست رو ادامه بده چون دوزش بالا تر هست

البته اگر اون موقع مجبور شدی اول از دکتر بپرس

2740
بهم گفت دوم پریود بعدی برو پیش دکترت،البته از روی برگه رژیمی که بهم داد حدس زدم هایپر شده باشم اما خ ...

عزیزم رژیم پر پروتیین رو رعایت کن حتما 

برای لکه بینی های مجدد حتما تماس بگیر، فکر کنم باید دوز پروژسترون بیشتر بشه، ولی ترجیحا تا یک هفته بعد از پانکچر همون شهر بمون و خونه خودتون نرو

عدد TSH 5 بود. دکتر گفت باید قرص لووتیروکسین بخورم تا بیاد پایین. ظاهرا رنج اون باید زیر 1 باشه نه؟

خب پس بالا بوده، خدا رو شکر فهمیدن و گرنه وسط کار بیشتر اذیت میشدی اگر متوجه میشدن

گلم برای بارداری زیر 2 بیاد کافیه

زیر 1.5 دیگه عالیه

سرمو انداختم پایین و از کنارشون رد شدم.ولی میخواستم بزنم تو گوش اون کسی که داشت در میزد.

میدونی استرس و فشار روانی برای دفع اسپرم سمه.....

کاش اون لحظه بجای اینکه استرستو به شوهرت القا کنی میگفتی چقدر آن آقا عجله داره بابا بشه😊یا اینکه وای میترسه اسپرمش بریزه تو شلوار😂....اینجور یه شوخی هم کرده بودی هم برای زودتر نمونه دادن شوهرتم خوب بود.....

این روزا انقدر  مردم ما کم صبر شدن که در لحظه نمیدونن چکار کنن....طرف درکش کم بوده نمیدونسته یک نفر داخله کارش تموم بشه میاد بیرون خوابش نبرده.....دختر من جات بودم رفت داخل پشت در هی در میزدم😉.

در کل

مهم این ماها با این استرسی که بخاطر بچه داریم خودمون از کنار این اعصاب خوردیا طور دیگه ای بگذریم....

پس از این به بعد سعی کنیم هر چیز بد و ناراحت کننده رو با دید خوب تفسیرش کنیم برای خودمون.....

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
زینب جان من در مورد مکمل ها پرسیدم البته تو قسمت توضیحات خانمها،گفتن ویتامین ای چون محلول در چربی هس ...

آره گلم دلیلش اینه آور دوز میکنی و هیچ ویتامینی، همون طور که کمبودش ضرر داره، زیادیش هم ضرر داره

باشه عزیزم خیلی معدم ضعف میره  خداروشکرررر امروز رفتم قلبشو دیدم😍😍😍😍 شش هفته و دوروزشه یکی ...

عزیزم مبارکت باشه ان شاء الله همیشه بتپه براتون😍😍😍😍

نه عزیزم اون ترشحات واژن هست خیالت راحت 

2706