2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818677 بازدید | 669096 پست
بچه ها جواب آزمایشم رو تلفنی پرسیدم روز 14 انتقال بتام 1217هس از ته دلم برای همتون دعا کردم چه اونای ...

سلام عزیزم خوبی؟مبارک باشه ازمایش مثبتت خیلی حس خوبیه .. ان شاالله خدا این حس رو نصیب هر کی فرزند میخواد بکنه ... من امروز روز 6 انتقالمه. همش تو فکرم. شما علائم خاصی داشتی؟ 

خدایا نینیامو سالم و صالح ب این دنیا بیار... لطفا ی صلوات برای سلامتی نینیام بفرستید ممنون❤
نفسی جان شما هنوز شیاف سیکلوژست رو می ذارید؟دکترتون گفته تا کی بذارید؟

اره عزیزم..تا 36هفته گفتن بذار...من هنوز استفاده میکنم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

دوستان 

من میتونم ماهی بخورم یا نخورم ؟😁😁😁😁😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731

بچه ها . من داغان شدم از امپول. به نظرتون زنگ بزن مطب، بپرسم بجاش شیاف بذارم یا نه!!!

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
سلام دوستاي گلم عصر  رفتم غربالگيري خدارو شكر سونو خوب بود  جفت ني ني ها حالشون خوب ب ...

عزیییزم خدارو هزاربار شکر....چه خبر خوبی، اینقدر که مهربونی چه لطف بزرگی از خدا شامل حالت شده که دختر و پسرو باهم بهت داد.این دیگه یه تبریییک تپل داره و یه شیرینی تپل.شیرینی که به دوستان تاپیک بدی کلی دعا برای نی نی دار شدنمونه.مخصوصا من که خیلی التماس دعا دارم که خدا یه جفت دختر و پسر باهم بهم بده.

اگه انتقال دادي نخور

ممنونم فقط ...

صبحونه چی بخورم ؟

ضعف کردم از ۸ تا الان 

فقط کمپوت به خوردم که باز گرسنه تر شدم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2738
عزیزم تو رو خدا منو ببخش.باور کن اون لحظه از بس تو فکر اتفاق قبلی بودم یه لحظه به ذهنم نرسید حرفم می ...

نه عزیزم.مساله ای نیست.من خودم دیدم مثبته.هرکی بدنش یه جور جواب میده.خانومایی اینجا دیدم که بلاست گذاشتن و مثبت شدن.قسمت منم هرچی باشه همون میشه.خواهش میکنم خودتو ناراحت نکن

خدایا شکرت  
امیدوارم دیگه نزدیکی نکرده باشه 🙈🙈🙈🙈

زینب جان من دیروز سونو شدم.بوسرلین قطع شد و سینال اف و HMCتجویز کردن.سینال با گونال متفاوته؟من سال پیش گونال استفاده کرده بودم.

خدایا شکرت  

سلام بچه ها

من دیشب نصف شب دل درد تقریبا شدید گرفتم بعد تمام بدنم داغ شد و عرق کردم بعد بالا آوردم و بعد از اون لرز کردم... نمی دونم چی بود؟ ترسیدم نکنه دارم سقط میکنم. بعد از 5-6 دقیقه خوب شدم و خوابیدم... به نظرتون چی بوده؟ نگرانم خیلیییی

تخم مرغ هم خوبه ،بقيه چيزارم ميتوني بخوري فقط عسل سعي كن نخور

پسته بادوم و تخمه خوردم 

بهتر شد احساس ضعفم 

البته با استرس خوردم 😁😁

2706