2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815369 بازدید | 668880 پست
نه فردا میرم برای من از هفته ی شش شروع شد ولی قبلشم ضعف و بی اشتهایی داشتم الان با دمیترون آرومم

به سلامتی عزیزم.منتظر خبرای خوبتم 👼👼

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیطون شما دیگه همه کاری کردی از انتقال تا الان

اصلا حواسم نبود زعفران داره.حالا با خودمم میگفتم بزار بخورم جون بگیرم 😐 نذری بود با صلوات میخوردم 😂

2728
وااای ساراجونم سلام عزیزم الان اومدم تاپیک دیدم بارداری چقدر خوشحال شدم بسلامتی انشالله عزیزدلم ال ...

عززیز دلم..سلام به روی ماهت.خیلی ممنون ❤❤دل به دل راه داره ها..دیشب موقع خواب داشتم قران میخوندم واسه نی نیم؛یادت کردم و واسه نی نی هات دوتا سوره خوندم..براتون ارزوی سلامتی کردم...ان شاء الله که همیشه سلامت و خوش باشید 💙💖

سارا جون مال من بیشتر شده😲

مریم جون من یه بار تو ابن سینا دادم شد۹

توصارم  شد ۸

بعد از تخمک کشی  تو ابن سینا شد ۱۳

واسه لاپارا بیمارستان پیامبران از دادم  شد ۱۳ و نیم

بعدشم لاپارا کردم و نفهمیدم چند شده.تازه چندسال پیش یادمه ۶ بود.

من زیاد به این عددهای ذخیره اعتقادی ندارم .به نظرم الکیه😂 دکتر سارا (ع)

جدیدا که نه .تیر ماه بعد از میکروی ناموفق رفتیم.اونجا ویزیت شدیم اما خییلی شلوغ و بی نظم بود دیگه قر ...

رویان مرتب تر بود،آخه برای مشکل ما میگن دکتر افلاطونیان از همه بهتره

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2738
برا همون سیکل پانکچرت،یا برا سیکل انتقال؟؟؟؟

نه فقط برای بعد از پانکچرمه، هایپر شدم انتقالم ماه بعدیه

البته شربت پرومتازین هم داشتم اینو یادم رفته بود

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
دکتر صدیقی اورولوژیست برای همسرم تجویز کرد تو همون ویزیت های عادی مردان سه سال پیش که برای iui رفتیم ...

همسرم چیزی از استرس داشتنش پیش دکتر صدیقی نگفت که .الانم سیکلمون شروع شده.بعد این دیگه فکر نمیکنم ویزیتی داشته باشه.پس از کی بپرسیم که برا استرس چی بخوره؟

خدایا شکرت  

سلام دوستاي گلم عصر  رفتم غربالگيري خدارو شكر سونو خوب بود  جفت ني ني ها حالشون خوب بود 🥰🥰آزمايش خون هم جوابش پس فردا آماده ميشه برام دعا كنيد آزمايش هم خوب باشه 

اين لحظه شيرين قسمت همه منتظرا 🤲🏻🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خداروشکر درد نداشت آمپولا  فقط دکتر آزیترومایسین داده نمی دونم چرا گفت روز اول ۲تا بخور که من ...

فقط به خودتون داد؟آخه دکتر من برای هردومون تجویز کرد،این قرص برای عفونته

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام دوستاي گلم عصر  رفتم غربالگيري خدارو شكر سونو خوب بود  جفت ني ني ها حالشون خوب ب ...

خداروشکر عزیزم

جنسیت نی نی ها مشخص شد؟؟

اول من حدس بزنم😊 یه دختر یه پسر 😍😍

2706