2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820706 بازدید | 669186 پست
نه سارا ميدوني چي شد! سري دوم ك رفتم واسه انتقال همون جنيناي به اصلاح با كيفيت شوكه شدم جنين شماس اح ...

بخاطر همینه که من میگم جنین شناس مهمه.حتی کار مرکز هم به طور کلی مهمه.حساب کن مرکز قبلی همش میگفتن اسپرم نیست باید برین اهدایی.در حالی که نمونه عادی که میداد نمونه داشت.تو برگه هم مینوشت اما چون انگلیسی مینوشت فکر میکردن ما متوجه نمیشیم و همش میگفتن نیست اصلا نداره.( جنین شناس رویان برگه های ازمایش اونجا رو که دید گفت اونجا هم اسپرم زنده داشته .اونجور نبوده که بگیم صفر مطلق بوده.نمیدونم چرا عملش کردن ).تا تسه شد بعد از اینکه فریز کردن اسپرم رو ومن پانکچر شدم و جنینام رشد نداشتن گفتن نه خانم شوهر شما اصلا اسپرم نداشت که فریز کنیم براش با تسه پیدا نمیشد و ما میکرو تسه کردیم.ور حالی که تو شرح عمل نوشته بودن تسه. و ۶۰۰ تمون هم بخاطر فریز اسپرم ازمون گرفتن.خب اگه نبود پس اون ۶۰۰ تومن چی بود ازمون گرفتن؟ اگه عمل میکروتسه بود چرا تو شرح عمل نوشتن تسه؟بهمون میگفت شما هر جا برین همینو بهتون میگن و نتیجه هم همینه.مگر اینکه برین جنین اهدایی.هر دفعه بخاطر کارای بیمه میرفتیم اونجا ما رو می کشید کنار و دوباره این مزخرفات رو تحویلمون میداد.راستش رو بخواین اینقد حرفاش ضد و نقیض بود که حتی شک دارم جنینام رشد نداشتن.بعضی وقتا با خودم میگم شاید اونا رو توسط همون دلال فروخته به کسایی که جنین اهدایی میخواستن.یا شایدم سهل انگاری از خودشون بوده که رشد نداشتن جنینام.

بخدا هم خودم هم شوهرم تو اون بیمارستان عمل شدیم رفنار پرسنلش خیلی بد بود.شوهرم بعد از عمل میخواستم ببرم دسشویی تو راه جای بخیه هاش خون همین جور  می ریخت پایین من ترسیده بودم اونا هم بیخیال می خندیدن.حاضر نشدن یه لگن بیارن من بزارم برا شوهرم که اذیت نشه برا دسشویی رفتن.چقد من این طرف اون طرف گشتم تا یه لگن پیدا کردم . شوهرم واسه عمل چقد بخیه بخیه خورد.نزدیک ده تا بخیه خورد.به هر کی میگیم باور نمیکنه.رویان که به شوهرم گفتن اگه نیاز به عمل تسه باشه بیهوش نمیکنن .بی حسی نمونه بر میدارن بعدش هم فوقش دوتا بخیه میخوره.شوهرم بهشون گفته بود ده تا بخیه خورده بود باور نمیکردن.والا ما که فکر میکردیم اون دکتر  زده شوهرمو ناکار کرده .هیچ وقت نمیبخشمشون.چقد ما اذیت شدیم.وای که من اگه بخوام تعریف کنم کلا یه طومار میشه

بعد اینجا من رویان عمل شدم اینقد رفتارشون خوب بود.بهوش که اومدم همش میومدن بالاسرم که تهوع نداری؟ سر گیجه نداری عزیزم؟ درد که نداری؟اومدن خودشون بلندم کردن کمکم کردن برم دسشویی.اونوقت اونجا من هایپر شده بودم نمیتونستن بهم بگن رژیم رو رعایت کنم.یا مواظب باشم زیاد خم و راست نشم.بخدا من اگه میدونستم اینقد تفاوت داره همون اول میومدم تهران

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
دلارام شما يه مركزي رفتين و يه بار پانكچر شدين جنين تشكيل نشد؟ اونوقت بوزن كسايي كه از همون جا جواب ...

بودن که حواب گرفتن.من بر حسب تعریعی که ازشون شنیدم رفتم اونجا.ولی اونجا که ویزیت میشدم چیزی که فهمیدم اکثرا یا تخمک اهدایی بودن یا جنین اهدایی.خیلی کم بودن مال خودشون باشه.جنین شناس که هر وقت مارو میکشید کنار میگفتهمین الان نصف افرادی که اومدن برا انتقال جنین اهدایی هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هایپر شدن علائم خاصی داره؟؟؟ به منم فقط آزیترومایسین،گابرلین و شیاف(در صورت درد) داده. به من ...

علائم که داره ولی خب وقتی تعداد تخمکا زیاد باشه میگن هایپر، معمولا همون روز تخمک کشی توی مرکز بهت میگن یا حتی قبلش

من تا یه هفته حالت تهوع شدید و سرگیجه داشتم، زیر دلمم درد میکرد ولی قابل تحمل بود

شیافم داشتم اینقدر داروهام زیاد بود یادم رفته چیا داشتم دونه دونه یادم میاد😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
دوستای گلم امروز رفتم دکتر برای سونوی تخمک هام که دکتر گفت ۱۰ تا داری،به نظرتون خوبه ؟بهش گفتم خانم ...

امکان داره بیشتر هم بشه.مال من تو سونو آخر ۶ تا بود که حتی یادمه گفت یکیش اندازش ۲۵ هست بدرد نمیخوره.غیر از این ۶ تا هم دوتا شماره ده داشتم .ولی موقع پانکچر ۱۶ تا تخمک گرفتن ازم و هایپر شدم

2728
بودن که حواب گرفتن.من بر حسب تعریعی که ازشون شنیدم رفتم اونجا.ولی اونجا که ویزیت میشدم چیزی که فهمید ...

کجا انجام دادی اینهمه دردسرت دادن

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
تو یه همچین شرایطی در زدن دیگه چیه.واقعا بعضیا بی فرهنگن.خودشم نه یه بار نه دوبار.اه نمیدونی چه روز ...

حالا این مرکزی که من میرم اتاقای نمونه گیریش کنار آزمایشگاهه دوتا در داره، سریه اول در سمت بالاش بسته بود همه از پایینی می اومدن (خیلیا فقط کار آزمایشگاهی داشتن مثلا سوالو اینجور کارا) راهروش کوچیک بود میخوردن به در به آدم استرس وارد میشد این سری که رفتم دیدم در پایینی رو بستن دیگه کسی از کنار اتاقا رد نمیشد

به نظرم جاهای شلوغ باید یه کارتی روی در بذارن که مثلا مشخص بشه کسی داخله هی نیان در بزنن(مثل رستورانا هست میزنن غذا حاضر است یا تمام شد😅)

پس اونایی که شنبه پانکچر شدن دیگه نذاشتن جنیناشون رشد کنن.؟آخه برا من قرار شده ۵ روزه انتقال بدن

خب برا شما میزارن ۵ روزه بشه بعد انتقال میدن.

من شوهرم میگه موقع انتقال بهشون بگیم برامون بلاست کنن ولی من نمیخوام ریسک کنم.یادمه همی چند وقت پیش یه خانمی اومده بود جنیناش رو بلست کنه هیچکدوم براش نموندن .خیلی ناراحت بود.به قول زینبی جون جنینی که نتونه تو محیط آزمایشگاه بلاست بسه تو محیط رحم شاید بتونه رشد داشته باشه و به بارداری ختم بشه.هر چی باشه محیط طبیهی رشد جنینه ولی آزمایشگاه مصنوعیه.پس شرایط زمین تا آسمون فرق داره

فکر نکنم اینجا کسی باشه اندازه من انتظار کشیده باشه ۱۶ سال و۵روز گذشت مادر نشدم سخته خیلی

آخی بمیرم چقدر زیاد، من سه ساله ولی یه عالمه به سرم گذشته، انشاالله خدا جواب این سختیاتو با یه دوقلوی ناز و سالم بهت بده عزیزم، الهی آمین❤

2740
علائم که داره ولی خب وقتی تعداد تخمکا زیاد باشه میگن هایپر، معمولا همون روز تخمک کشی توی مرکز بهت می ...

من هیچ کدوم از اینا رو ندارم.فقط نفخ دارم و یلوست و دل دردی که میدونم برا نفخه.چون هر وقت نفخ میکنم همینطوری میشم.وقتی نفخم کمتر میشه در دردم هم میره

من هیچ کدوم از اینا رو ندارم.فقط نفخ دارم و یلوست و دل دردی که میدونم برا نفخه.چون هر وقت نفخ میکنم ...

مگه به شما هم گفتن هایپر شدی؟

من که خیلی اذیت شدم تا یه هفته

مشکل اسپرم تعداد کم الیگو اسپرم شوشو فتق دوطرفه داره خودم تنبلی تخمدان دارم تا حدی

شوهر منم همین مشکل رو داره.الیگو اسپرمی شدید و ضعف اسپرم.تحرک و مورفو کلا صفر بود.که با رعایت تغذیه و ورزش و خنک نگه داشتن.و کاهش وزن تحرکش شد ۵ درصد.مورفو هم بین صفر و یک بود.شوهر من پارسال واریکوسل هم داشت که عمل کرد.اما دکترای اینجا میگن نباید عمل میکرد

مگه به شما هم گفتن هایپر شدی؟ من که خیلی اذیت شدم تا یه هفته

آره بحاطر هایپری انتقال ندادن برام.وقتی بهوش اومدم اکسرا یه دونه سرم داشتن اما من و دو سه نفر دیگه ۴ تا سرم داشتیم.بعدش هم که برگه دادن بهمون که رژیم رو نوشته بود.نه من که تاحالا اونطور اذیت نشدم.فقط ببخشید موقع دفع ادرار یکم اذیت میشم که اونم فکر کنم عوارض بیهوشیه.چون یادمه شوهرمم بعد از عملاش همین طوری میشد

آره بحاطر هایپری انتقال ندادن برام.وقتی بهوش اومدم اکسرا یه دونه سرم داشتن اما من و دو سه نفر دیگه ۴ ...

منم مثل بقیه فقط یه سرم داشتم ولی خب به هوش اومدم دستگاه بهم وصل بود فقطم به من، نفهمیدم چرا، بعدا که اومدم بیرون یکی از خانومایی که اومده بود پانکچر گفت مشکل تنفسی پیدا کردی موقع بیهوشی، خودم که هیچی نفهمیدم  تو دلم گفتم خوب شد نمردم😅

آخی بمیرم چقدر زیاد، من سه ساله ولی یه عالمه به سرم گذشته، انشاالله خدا جواب این سختیاتو با یه دوقلو ...

ممنون ایشالله همه به آرزوشون برسن خدا بزرگه تا خدا چی میخواد

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2706