2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818868 بازدید | 669102 پست
من از دیروز اومدم سرکار. ولی تو خونه بودم حال داد بهم. از دیروز تا حالا هی میگم پس چرا نمیگذره!!! خد ...

من خونه  مامان  اومدم  و هیجا  خونه  خود آدم  نمیشه  اره  امروز  صبح  رفتم  حموم  سعی کن  با فاصله  و کوتاه  حموم  کنی  دیکه تحمل  کن من  تو این  تابستون  روزی  نبود  از شرکت برنگردم  و دوش نگیرم  حموم  بهم  انرژی میده  خلاصه شله دو قاشق بخور  حالا  چیزی  نمیشه  همه  خانم های که  بی خبر  مادر  میشن  روال عادی  زندگی  دارن سعی کنیم  زیاد وسواس نباشیم  و توکل  به خدا  فقط کافی اون بخواد

همسر  من  میره  خونه  مامانش  شام  و غذا  اونجاست هرزگاهی  میاد  سر  میزنه  اون  همش  بهم  روحیه  میده  و خوشحالم   من  تو این  ده  سال  همه  چی  داشتم  یه شوهر  و خوب و عاشق  فقط یه  نی نی  و دلگرمی  کم  دارم  ببینیم  چی میشه  ....

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارههه خیلی خوشحال شدم الانم آمپولامو زدم از الان بخورم؟؟؟

آره عزیزم.هر روز بخور .سعی کن پیاده روی هم داشته باشی با مصرف آب زیاد.آجیل و مغزیجات هم سعی کن بخوری

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2728
وااای دلارام جون،چقدر خوشحال شدم،یه روزنه امیدی تو دلم روشن شد،یعنی میشه منم بیام رویان و جنین برام ...

آره عزیزم.مطمئنم شما هم بیای تهران برات جنین تشکیل میشه.

نه نرفت.میگه نیخوام سه ماه دیگه هم رعایت کنم تا کیفیت بیشتر بشه بعد برم آز بدم اگه خوب بود برم بهش پیشنهاد فریز بدم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
عزیزم مطمئن باش جواب دل پاک و مهربونت رو خیلی زود میگیری خدا شاهده شما و تارا جان رو همیشه دعا میکنم ...

فدااات قشنگم. مرسی که دعام میکنی مهربون.چقد بهم میچسبه این دعاها. ایشالا به سلامتی و دل خوش.برات بارداری آروم و شادی رو آرزو میکنم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بچه ها جواب آزمایشم رو تلفنی پرسیدم روز 14 انتقال بتام 1217هس از ته دلم برای همتون دعا کردم چه اونای ...

بسلامتییییییییییی😍😍😍😍😍😍

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2738
واسه من هنوز هیچی نشده تهوع شدید گرفتم..به من گفتن هفته ی دیگه که میرم تو ۶ هفته برم سونو..شما کی رف ...

وااای ساراجونم سلام عزیزم

الان اومدم تاپیک دیدم بارداری چقدر خوشحال شدم بسلامتی انشالله عزیزدلم

الهی به راحتی و ارامش و با سلامت این دوران رو سپری کنی و نینی نازتو بغل بگیری😍😍🙏🙏❤️❤️

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
2706