2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820814 بازدید | 669187 پست

سلام دوستان. داشتم کارهام رو میکردم که تخمک اهدایی بگیرم و برم ای وی اف که تو آزمایش مشخص شد تیروییدم کم کاره و قرص لووتیروکسین بهم داد و قرار شد تا 15 روز بخورم دوباره برم آزمایش. دعا کنید که همه چی خوب پیش بره. دارم از غصه دق می کنم. اگه تیروییدم منظم نشه سیکلم  رو کنسل می کنه. کسی بوده با مشکل تیرویید کم کار باردار شده باشه؟ میشه از تجربیات تون برام بگید؟

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
بعلهههههههههه😍😍😍😍😍 البته بقیه دوستان که هنوز تهوع ندارن استرس نگیرن، خودم که 5 روز بعد از سونو ...

واسه من هنوز هیچی نشده تهوع شدید گرفتم..به من گفتن هفته ی دیگه که میرم تو ۶ هفته برم سونو..شما کی رفته بودی اولین سونوتو عزیزم؟فکرکنم گفته بودی ؛یادم رفته 🤔

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان. داشتم کارهام رو میکردم که تخمک اهدایی بگیرم و برم ای وی اف که تو آزمایش مشخص شد تیرویید ...

عزیزم من اطلاعاتی در این مورد ندارم اما بحق. این روزهای عزیز خدا کمکت کنه و همه چی خوب پیش بره انشالله 

2731
عزیزم من اطلاعاتی در این مورد ندارم اما بحق. این روزهای عزیز خدا کمکت کنه و همه چی خوب پیش بره انشال ...

ممنون عزیزم. خیلی ناراحتم. بعد از چند بار آی یو آی و آی وی اف دیگه تخمک نداشتم این بار قرار شد با تخمک اهدایی وارد سیکل بشم که آزمایشم این شد

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
سلام دوستان. داشتم کارهام رو میکردم که تخمک اهدایی بگیرم و برم ای وی اف که تو آزمایش مشخص شد تیرویید ...

عزیزم دوهفته بخوری قرصتو همه چیز درست میشه..تا اوکی نشه شروع نمیکنن سیکل انتقال رو .ولی نگران نباش دو هفته ای تیروئیدت تنظیم میشه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عزیزم دوهفته بخوری قرصتو همه چیز درست میشه..تا اوکی نشه شروع نمیکنن سیکل انتقال رو .ولی نگران نباش د ...

جدی می گی ؟ یعنی امیدی هست که بتونم انجام بدم؟ یعنی درست میشه؟؟

2738

سلام عزیزم

منم تیروییدم کم کاره، بار اول که متوجه شدم دکتر بهم دارو داد خیلی زود تنظیم شد فکر کنم با یه ماه دارو خوردن، الانم دیگه با لووتیروکسین تنظیمه خداروشکر

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بچه ها جواب آزمایشم رو تلفنی پرسیدم روز 14 انتقال بتام 1217هس از ته دلم برای همتون دعا کردم چه اونای ...

مبارکه آرزووووو جون. جلسه بودم هیچی نفهمیدم،همش فکر آزمایش تو بودم.الکی فقط به همه لبخند تحویل دادم 

خدارو هزاران مرتبه شکر. ایشالا ۹ ماه به خوشی بگذرونی و به سلانتی به دنیاش یا دنیاشون بیاری

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
وای باورم نمیشه!! جواب آزمایشم رو گرفتم. تیتر بتا ۲۲۱۷ 😍 این احساسی که الان دارم رو برای همتون آ ...

مبارکه عزیزم. انشالله به سلامتی به دنیا بیاد یا بیان.خدارو شکر که انتظارت به پایان رسید عزیزم

نمیدونم چرا فکر میکنم آزمایش پاییز جون اشتباه شده. بی بی چک ندرتا مثبت کاذب نشون بده.کاش بره یه جای دیگه آزمایش بده.حالم بخاطرش خرابه

2706