2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820801 بازدید | 669187 پست
مرسی عزیز دلممم درد دارن راستشو بگو😥😥😥😥😥

قربونت

نه والا، زیر جلدی هستن سوزنشون خیلی کوتاهه

من شوهرم برام میزد، چه اونا که بازو بود چه کنار ناف اول پوستشو محکم میگرفت بعد که سوزنو وارد میکرد ولش میکرد موادشو آروم تزریق میکرد، اینکه بگیریش خیلی تاثیر داره نمیذاره سوزشش رو وقتی وارد میشه متوجه بشی

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
گلم سیکل کوتاه داری شما  اون پایینی ها تحریک تخمدان هستن بالایی ستروتاید هست برای جلوگیری از ...

سیکل کوتاه یعنی تا کی باید برم برای تخمک کشی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت نه والا، زیر جلدی هستن سوزنشون خیلی کوتاهه من شوهرم برام میزد، چه اونا که بازو بود چه کنار ...

اهااا مرسی ایشالا اینام زود بگذره منم به روز انتقال برسم😁😁

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2728
انشالله که هستن روز هشتم  والا علایم خاصی ندارم درد پریودی دارم با ترشح که ترشح فکر کنم بخاطر ...

منم فقط دل درد کمر درد منم روز ۸ بعضی وقتا پاهامم درد میکنه ان شالله خدا برا مام بخواد خوشحال شیم ولی من ناامیدم 

اهااا مرسی ایشالا اینام زود بگذره منم به روز انتقال برسم😁😁

انشاالله،تا چشم بذاری روی هم گذشته

من وقتی اردیبهشت انتقالم منفی شد دیگه جنین نداشتم گفتم خدایا تا کی بشه دوباره پانکچر کنم ولی اینقدر زود گذشت، فقط دو هفته بعد از انتقال دیر میگذره لامصب روزا انگار کش میان😅😅😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2740
منم فقط دل درد کمر درد منم روز ۸ بعضی وقتا پاهامم درد میکنه ان شالله خدا برا مام بخواد خوشحال شیم ول ...

چرا ناامیدی من هرروز براشون قرآن میخونم من تا جواب ازمایشو نگیرم ناامید نمیشم 

امیدوارم خدا نااميدمون نکنه، ماهم مامان بشیم 

بچه های که مثبت شدین خدارو شکر یه نماز شکر بخونین تبریک میگم بهتون برا ما منتظرام دعا کنید از این وض ...

حتما عزيزم 

هر روز کلی از ختم های ریحانه بهشتی رو ميخونم فقط به یاد شما ها میفتم، يعني امکان نداره یادم بره چون خودم هم گذروندم 

بعضیا که با اسم میان تو ذهنم

عزیزم مبارکههههههههه 💃💃💃💃💃💃💃🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍 ان شاالله همیشه شاد باشی که ماها رو ...

خیلی ممنونم. 💐

امروز بهم‌ گفتن ۱۱ تا ۱۳ آبان برم برای سونو. دیر نیست بنظرتون؟ انتقالم ۱۵ مهر بوده. حتی گفتن آزمایش رو‌ هم نمیخواد چهارشنبه تکرار کنی! البته من دل ندارم، تکرارش میکنم...

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2706