2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849887 بازدید | 671084 پست
بله عزیزم، باردارم بشم باید بخورم

خدا عمرت بده گلم. دلم آروم شد. برایت بارداری خوبی آرزومندم

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
ایشالا  عزیزم   ما که  سر کار  میریم  خونه  نشین  بشیم  خیلی ...

من از دیروز اومدم سرکار. ولی تو خونه بودم حال داد بهم. از دیروز تا حالا هی میگم پس چرا نمیگذره!!! خداروشکرهفته بعدم تعطیلی هست دو روز. فقط نمیدونم ۲۸ صفر شله زرد بخورم یا نه! 😁

راستی حموم رفتی؟ من یه بار جمعه سریع رفتم، دوست دارم امروزم برم. به شوهرم فحش میدم هرروز دوش میگیره 😂

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم ها منم شنبه ۲۰ انتقال داشتم و انشالله شنبه میرم آزمایش اونایی که مثبت شدین علائمتون چی بود

من تقریباً یک هفته‌اس که همش احساس میکنم دارم پریود میشم، دلم و کمرم درد میکنه. بجز این علائم دیگه شبیه دفعه‌های پیش بود که منفی میشدم که فکر میکنم مربوط به داروها باشن.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2731
بچه ها جواب آزمایشم رو تلفنی پرسیدم روز 14 انتقال بتام 1217هس از ته دلم برای همتون دعا کردم چه اونای ...

دوباره و صد باره میگم گوارای وجودت....

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
من از دیروز اومدم سرکار. ولی تو خونه بودم حال داد بهم. از دیروز تا حالا هی میگم پس چرا نمیگذره!!! خد ...

ای شکموووووووو

من بجات میخورم😋

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
مرسی عزیزم. منم با همون دو تا دوستمون هستم. سه شنبه هفته پیش سه تا انتقال دادم. التماس دعا.  ا ...

ایشالا هرچندتاش که دلت میخواد نی نی بشن برات. به سلامتی عزیزم. بعدم هنوز جوونی و اول راه. موفق که هستی ایشالا تبدیل میشی به مامان موفق.آره راست میگی دوهفته بعد انتقال قد دوسال میگذره.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام خانم ها منم شنبه ۲۰ انتقال داشتم و انشالله شنبه میرم آزمایش اونایی که مثبت شدین علائمتون چی بود

به سلامتی عزیزم. به علائم فکر نکن بیشترش یا تلقینه یا اثر داروهای هورمونی. به این فکر کن که شنبه بیای خبرای خوب خوب بهمون بدی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

🕪🕪🕪🕪

من الان جواب آزمایش ذخیرمو از سایت گرفتم 🙃....

1_ آزمایش سال 94 من در بیمارستان مادر و کودک شیراز که بیمارستان نازایی هم هست 5 بود....

2_ آزمایش سال 96 در ازمایشگاه تخصصی پیوند که مورد تایید تمامی دکترا هست 1.34 بود

3_ آزمایش همین ماه مجدد در بیمارستان مادر و کودک 1.84 شده

آیا این ذخیره با مصرف دارو ی نازایی مگه نباید کم بشه؟

آیا مصرف داروها سبب خطا در پاسخ نمیشه؟ (اخه من حدود 900 گونال و اچ ام جی زده بودم!!

لطفا اگر اطلاعی دارید بهم بگید.روز 6 پرئودی بودم.

بهترین علامت بیخیالیه عزیزم

انشاله مثبتییییی.

نمیدونم چرا فکر میکنم آزمایش پاییز جون اشتباه شده. بی بی چک ندرتا مثبت کاذب نشون بده.کاش بره یه جای ...

منم موافقم......

به نظرم باید یه بیبی چک دیگه بزاره اگر مثبت بود بره تکرار کنه

وای باورم نمیشه!! جواب آزمایشم رو گرفتم. تیتر بتا ۲۲۱۷ 😍 این احساسی که الان دارم رو برای همتون آ ...

😍😍😍😍😍😍

چه حس قشنگیه دیدن بیبی چکاتون....مبارکت خانم

انشاله از دعای قشنگ شما تو اون لحظه نصیب ماهم بشه

سلام سلام من اومدم😁😁دکتر بهم آمپول و قرص داد از امروز بزنم برام لطفا دعا کنین😙😙

خب خدا رو شکر.دیدی عزیزم چقدر نگران بودی.عزیزم شما که از قبل بهتون گفتن احتمالا هایپر میشین روزی ۴ یا پنج تا سفیده رو حتما بخور

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.