2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671258 پست
گلم من در حد شنیدن دیدم استفاده کردن و تعداد هم بالا رفته

ممنون عزیزم والا چند نفر گفتن به جای اینکه بره بالا همه چیش اومده پایین منم ترسیدم

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
بچه ها میگم مشکل ایمنی مگه به تشکیل نشدن قلب هم مربوط میشه اخه یکی از دوستام به من گفت امروز آزمایشت ...

نه گلم اصلا این جوری نیست خاطرت جمع

حالا اگر استرس گرفتی برو دکتر فقط واسه اینکه خیالت راحت بشه 

سرم هم اصلا نیاز نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ندیدم تا الان عزیزم، خيليا لک ندیدن و باردار بودن  مگه حتما باید لک ببینیم؟  عزیزم ا ...

سلام عزیزم روز چندمته  چع علائمی داری من فقط دل درد  مرسی گلم از دلداریت خدا کنه هنوز جنینام تو دلم باشن 

2731
سلام خوبین دوستان؟ من امروز رفتم رویان.همه ی اونایی که شنبه باهم پانکچر شدن انتقال داشتن .یکیشون که ...

وااای دلارام جون،چقدر خوشحال شدم،یه روزنه امیدی تو دلم روشن شد،یعنی میشه منم بیام رویان و جنین برام تشکیل بشه،برای انتقال عجله نکن فقط حسابی به خودت برس،انشالله که همون دفعه اول مامانی،پیش سجادی نرفتین ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام سلام من اومدم😁😁دکتر بهم آمپول و قرص داد از امروز بزنم برام لطفا دعا کنین😙😙

خدا رو شکر همش دلم پیشت بود.

ایشالله به سلامتی همه کارات پیش میره و یه پسر تپل مپل نصیبت میشه

سلام عزیزم فکر کنم شما دهمین نفر باشی تو این دو سه روز اینو پرسیده گلم جالبه از بین اونها دو تا مام ...

سلام عزیزم ممنون از قوت قلبت یعنی هیچ نشانه نداشتی من فقط دل درد دارم برا منم دعا کنین دلم خوشحال شه

2706